zotavení zneužívání drog: udržení naděje a zdraví

Fyzikální aspekty závislosti na opiátech zlepší po detox. Ale psychická závislost, pokušení, a touha může trvat několik let, dokonce celý život. Pravdou je, že většina lidí bude k relapsu na cestě k úplnému uzdravení z předpis drogové závislosti.

Zůstat na cestě ke zdraví trpělivost, milující vztahy a emocionální odolnost. Lidé v obnově narkománii potřebují veškerou pomoc, kterou mohou dostat. Naštěstí, nástroje a zdroje jsou k dispozici na pomoc někoho zůstat rovná a je vyzvednout, pokud chybují

Pochopení hluboké spojení mezi stresem a drogové závislosti je zásadní pro oživení zneužívání drog. Lidé, kteří zažili stres, jako je zneužívání dětí, v raném věku je větší pravděpodobnost, aby se stal závislý na drogách. Stresové zdravotní stav psychické jako deprese a úzkosti také zvyšují riziko závislosti na opiátech. Lidé na lékařský předpis drogovou závislostí často říkají, stres byl důvod, proč začali zneužívat prášky na bolest.

Tvorba je situace ještě horší, závislost na opioidech samo o sobě způsobuje trvalé změny v těch částech mozku, které se zabývají stresem. Lidé se závislostí na opioidech mají trvalý hyperaktivní reakce na stres i roky po dokončení detox.

Stres je hlavním stimulem pro drogy toužení, v závislosti na lidi s závislosti na opiátech. Není překvapením, že život stres je jedním z hlavních důvodů, proč lidé dávají pro recidivující do zneužívání léků na předpis. Ze všech těchto důvodů, metody, aby lépe vyrovnat se stresem učení jsou neodmyslitelnou součástí obnovy zneužívání drog.

Jednou z hlavních příčin relapsu bolest pilulka závislost je neschopnost vyvinout intimní vztahy. Nikdo zotavuje ze samotné předpis drogové závislosti.

Přestavba úzké vztahy s rodinou a přáteli je nezbytná pro úspěšné oživení zneužívání drog. To často vyžaduje závislý osobu rozpoznat a napravit škody způsobené v minulosti chování.

Ve stejné době se rodina závislý osoby se děje prostřednictvím svého vlastního procesu obnovy. Znovunastolení důvěry a vzájemného respektu může trvat měsíce nebo dokonce roky. Nic nemůže nahradit léčivé vlastnosti době strávené společně se svými blízkými.