zmírnit stres z dospívajícího vyhoření

Domácí úkol. Sporty. Visí ven s přáteli. Práce na poloviční úvazek. Ostatní závazky. Dospívající mají tuny do činění. Mnohé z nich jsou zaměřeny na navršení zážitky plánech školy post-vysoké. Ale jak se vybudovat svůj životopis na dospělost, je tam jeden odborníci dovednostní říkají, že chybí – věděl, jak se uvolnit.

Aby toho nebylo málo, když jste ve stresu, mohou také obrátit na týchž nezdravé chování – jako jíst nezdravé jídlo, sledování příliš mnoho televize a hraní videoher – cítit se lépe a de-stres. Je to past.

Místo toho, dospívající potřebují naučit, jak se vymanit. Můžete pomoci naučit je zvládat stres, než se stane ohromující a vypořádat se s ní u zdravých způsoby, když to dělá stávku. Pak budou moci mít energii, aby se fit volby. Vědět, jak dobít je život dovednost, která je stejně důležitá jako načítá se na formálních aktivit, tříd a lekce, říkají odborníci.

Byl bych nejraději, kdyby tam byl povinný kurs ve věci, jako je jóga nebo meditace, a já bych řekl, že 10 nebo před 20 lety, “říká klinický psycholog Marsha Levy-Warren, PhD, autor dospívající cesta.” Děti [tyto dny] nevědí, jak vypnout, uklidni se, a zjistit, co to je, že je pro ně důležité.

Vaše dítě možná ani nevšimne, když jsou ve stresu a ohromen. Pokud zaznamenáte některý z těchto příznaků, je čas mluvit se vaše dítě o tlaků a stresu ve svém životě