životní cyklus rodiny odchodu do důchodu, nebo starší fáze života

Při odchodu do důchodu fázi rodinného cyklu, mnoho změn se vyskytují ve vašem životě. Vítání nových členů rodiny nebo vidí jiní opustí vaše rodina je často velká část této fázi jako vaše děti oženit nebo rozvod, nebo se stanete prarodičů.

Nemusíte se starat o udržení své zdravé návyky, pokud jste na rozpočet pro odchod do důchodu. Můžete jíst dobře a zůstat fit bez porušení banky.

Může dojít k poklesu fyzické i psychické schopnosti nebo změny ve své finanční či sociální postavení. Někdy se musí vypořádat se smrtí ostatních členů rodiny, včetně svého partnera. Kvalita vašeho života, částečně závisí na tom, jak dobře přizpůsobit změnám v časnějších stádiích. Často se také záleží na tom, jak dobře jste postaráno své vlastní zdraví až do tohoto bodu. Normální stárnutí bude mít vliv na vaše tělo, což má za následek vrásky, bolesti, bolesti a ztráta kostní denzity. Šance, které mají s mentálním či chronických zvyšuje fyzickou nemoc s věkem. Stárnutí, ale neznamená, že budete automaticky docházet k chybám zdraví.

Odchod do důchodu může být naplňující a šťastné období. Stávat prarodiče může přinést velkou radost, aniž by odpovědnost vychovávat dítě. Ale ti, kteří jsou bez přiměřených podpůrných systémů nebo nejsou dobře off finančně mohou mít těžší čas v této fázi života.

Konkrétní cíle dosáhnout po dobu této závěrečné fázi svého životního cyklu patří rodina