život po infarktu

Mnoho lidí přežije infarkty a žít aktivní a plnohodnotný život. Pokud se vám pomůže rychle, léčba může omezit poškození srdečního svalu. Menší poškození srdce zvyšuje vaše šance na lepší kvalitu života po infarktu.

Po infarktu, budete potřebovat léčbu ischemické choroby srdeční (ICHS). To pomůže zabránit další infarkt. Váš lékař může doporučit

Pokud zjistíte, že je těžké získat své léky nebo se jim, promluvit se svým lékařem. Nepřestávejte užívat léky, které vám mohou pomoci při prevenci dalšího srdečního záchvatu.

Lékařské Jít

Po infarktu, většina lidí, kteří nemají bolest na hrudi nebo nepříjemné pocity nebo jiné problémy mohou bezpečně vrátit do většinu svých běžných činností během několika týdnů. Většina lidí může začít chodit hned.

Po návratu k běžné činnosti

Sexuální aktivita může také začít během několika týdnů u většiny pacientů. Promluvte si se svým lékařem o bezpečném harmonogramu pro návrat do normálního režimu.

Nechá-li právem jednotlivých států, řidičský obvykle může začít během jednoho týdne u většiny pacientů, kteří nemají bolest na hrudi nebo nepříjemné pocity nebo jiné problémy. Každý stát má pravidla o řízení motorového vozidla po vážné nemoci. Lidé, kteří mají komplikace by neměli řídit, dokud jejich příznaky byly stabilní po dobu několika týdnů.

Po infarktu, mnoho lidí obávat, že další infarkt. Někdy se cítí depresi a mají problémy přizpůsobit se novým změnám životního stylu.

Mluvit o tom, jak se cítíte se svým týmem zdravotní péče. Mluvit s profesionálním poradcem také může pomoci. Pokud jste velmi depresivní, může lékař doporučit léky nebo jiné druhy ošetření, které mohou zlepšit kvalitu vašeho života.

Spojení pacienta podpůrné skupiny vám mohou pomoci přizpůsobit se životu po infarktu. Můžete vidět, jak ostatní lidé, kteří mají stejné příznaky vyrovnali s nimi. Promluvte si se svým lékařem o místních podpůrných skupin nebo u ploše lékařském centru.

Podpora ze strany rodiny a přátel může také pomoci zmírnit stres a úzkost. Nechte své blízké vědět, jak se cítíte a co mohou udělat, aby vám pomohl.

Poté, co jste prodělali srdeční záchvat, jste na vyšší riziko jinou. Vědomím, rozdíl mezi anginy pectoris a infarktu, je důležité. Angina je bolest na hrudi, která se vyskytuje u lidí, kteří mají CHD.

Bolest z angíny obvykle dochází po fyzické námaze a zmizí během několika minut, když odpočívat nebo brát léky podle pokynů.

Bolest z infarktu je obvykle přísnější než bolest z anginy pectoris. Bolest infarkt nemá jít pryč, když odpočívat nebo brát léky.

Pokud nevíte, zda je vaše bolest na hrudi je angina pectoris nebo srdeční infarkt, volejte 9-1-1.

Příznaky druhý infarkt, nemusí být stejné jako u prvního infarktu. Neužívejte šanci, pokud jste na pochybách. Vždy volejte 9-1-1 hned, pokud vy nebo někdo jiný má příznaky infarktu.

Bohužel, většina obětí infarkt počkat 2 nebo více hodin po jejich příznaky začít dříve, než se vyhledat lékařskou pomoc. Toto zpoždění může mít za následek trvalé poškození srdce nebo smrt.

Srdeční choroby nebyl ani na radaru Jennifer. A když to televizní novinář utrpěl infarkt ve věku 36, to ji zastavil “mrtvý ve své stopy.” Jennifer nám připomíná, jak srdeční onemocnění trvá příliš mnoho našich maminky, sestry a přátelé z nás každý den. Čím více budeme sdílet naše příběhy, tím rychleji můžeme otočit stránku na srdeční choroby.

Srdce Pravda je národní kampaň pro ženy o srdečních chorob a je sponzorován theernment, část theernment.

To se zabývá Exome projekt sekvenčního zpracování na NHLBI je. Umožněno zotavení a Reinvestování zákona o americkém roku 2009, tento projekt za předpokladu, šest ocenění na pěti akademických institucemi s cílem identifikovat genetické spojení do srdce, plic a onemocnění krve. Jednotlivé studie se bude zabývat zásadní zdravotní problémy, jako je srdeční infarkt, mrtvice, COPD (chronická obstrukční plicní nemoc), vysoký krevní cholesterol, vysoký krevní tlak, nadváha a obezita a další.

Pro více informací navštivte www.hearttruth nebo zdravotní témata srdeční infarkt a srdeční onemocnění u žen článků.

Úzkost a deprese po infarktu

Při srdeční infarkt stane, že každé zpoždění v zacházení může být smrtelný.

Znát varovné příznaky srdečního infarktu a jak jednat může zachránit život, nebo někoho jiného.

NHLBI vytvořila novou sérii informativní a snadno čitelný infarktu materiálů, aby si diváci mohli lépe pochopit fakta o infarktu a jak jednat rychle, aby zachránit život.

Kliknutím na odkazy pro stažení nebo objednat NHLBI své nové srdeční záchvat materiály

“Nenechte riskovat s Heart Attack: znát fakta a jednat rychle” (k dispozici také ve španělštině)

“Heart Attack: Znát příznaky. Přijmout opatření.”

Riziko opakování Heart Attack

Související ředitele Zpráva

“Zjistěte, co na infarkt Pocit jako-Mohlo by to zachránit život”