Zdravé hmotností děti: poradenství pro rodiče

Pokud vaše dítě je zdravé hmotnosti, je tu spousta, které můžete udělat jako rodič, které jim pomohou zůstat zdravý velikosti, jak rostou.

Přečtěte si více o BMI (index tělesné hmotnosti) vašeho dítěte a jak to je změřeno.

Výzkum ukazuje dětem, které zůstávají zdravé hmotnosti mají tendenci být instalatér, zdravější, lépe schopni se učit, a sebevědomější. Jsou také mnohem méně pravděpodobné, že mají zdravotní problémy v pozdějším životě.

Děti, jejichž rodiče povzbudit je, aby byl aktivní a dobře jíst, jsou s větší pravděpodobností zůstanou zdravé hmotnosti a vyrůstat zdravé.

Kroky k úspěchu

Zkontrolujte, zda jejich BMI každou chvíli a pak používat pomocí našeho BMI Calculator, aby se ujistil, že zůstane ve zdravém rozsahu.

Zde je pět klíčových způsobů, jak můžete pomoci svému dítěti udržet si zdravou váhu. Můžete si přečíst celou tuto stránku nebo kliknutím na níže uvedené odkazy přejít přímo k tématu, které chcete vědět o

Jedním z nejlepších způsobů, jak vštípit správné návyky v vašeho dítěte je pro vás být dobrým vzorem. Děti se učí příkladem. Jedním z nejúčinnějších způsobů, jak povzbudit své dítě být aktivní a jíst dobře, je tak učinit sami.

Šly příkladem tím, že půjdete na procházku nebo jízda na kole místo sledování televize nebo surfování na internetu. Hraje v parku nebo koupání se svými dětmi ukazuje nich je aktivní, je zábava. Je to také skvělá příležitost pro vás všechny trávit čas společně.

Děti potřebují asi 60 minut fyzické aktivity denně pro dobré zdraví, ale to nemusí být najednou. Několik pouhých 10 minut, nebo dokonce pětiminutové výbuchy aktivity po celý den může být stejně dobrý jako hodinový úsek.

Pro mladší děti, může to mít formu aktivní hře, jako je například míčové hry, honit hry jako “to” a “značku”, jízda na skútru, a za použití dětské hřiště houpačky, prolézačky a houpačky.

Být dobrým vzorem

U starších dětí by to mohlo zahrnovat jízdu na kole, skateboardu chodit do školy pěšky, skákání, plavání, tanec a bojová umění.

Pěšky nebo na kole na krátké vzdálenosti namísto použití auta nebo autobusu je skvělý způsob, jak být aktivní společně jako rodina – a ušetříte peníze, taky.

Snažte se vyhnout krmení vaše dítě příliš velké porce. Existuje jen velmi málo oficiální pokyny týkající se přesně, kolik potravin děti potřebují, takže budete muset používat svůj vlastní úsudek.

Dobrým pravidlem je začít s malými jídla porcí a nechat své dítě žádat více, pokud jsou stále hlad.

Být dobrým vzorem; Povzbuzovat 60 minut fyzické aktivity denně, Keep k dětské velikosti porcí, jíst zdravá jídla, nápoje a občerstvení; Méně času s plochou obrazovkou a více spánku!

Snažte se, aby vaše dítě dokončit vše, na talíři nebo jíst více, než chtějí. A vyhnout se používání dospělé velikosti talíře pro mladší děti, protože povzbuzuje k jídlu příliš velké porce.

Buďte aktivní

To může také pomoci, pokud jste povzbudit vaše dítě jíst pomalu a nastavili jídla. Můžete použít jídla jako příležitost dohnat, co se stalo během dne.

Děti, stejně jako dospělí, by měly usilovat o jíst pět nebo více porcí ovoce a zeleniny každý den. Jsou výborným zdrojem vlákniny a vitaminů a minerálních látek.

Získání 5 DEN by neměl být příliš obtížné. Téměř všechny druhy ovoce a zeleniny započítávají vašeho dítěte 5 za den, včetně čerstvé, konzervované, zmrazené a vysuší. Džusy, koktejly, fazole a luštěniny také počítat.

Odradit své dítě od mít sladké nebo vysokým obsahem tuku potraviny, jako je cukroví, koláčů, sušenek, sladkých některých obilovin a cukrem slazených nealkoholických a šumivé nápoje. Tyto potraviny a nápoje mají tendenci být vysoký obsah kalorií a nízkým obsahem živin.

Cílem pro vaše dítě získat většinu svých kalorií z zdravějších potravin, jako je ovoce a zeleniny a škrobnatých potravin, jako je chléb, brambory, těstoviny a rýže (nejlépe celozrnné). A přepínat nealkoholické nápoje slazené vody.

Vašim dětem pomoci vyhnout sezení a ležení kolem příliš mnoho, protože to dělá to více pravděpodobné, že k tomu, aby přibraly na váze.

Omezit množství času tráví vaše dítě na neaktivních zábavy, jako je sledování televize, hraní videoher a hrát na elektronických zařízení.

Dítě velikosti porce

Neexistuje žádná tvrdá a rychlá rady, jak moc je příliš mnoho, ale odborníci radí děti měly dívat na více než dvě hodiny televizi každý den – a odstranit všechny obrazovky (včetně mobilních telefonů) z ložnice v noci.

To také pomáhá dětem zůstat obložení v případě, že dobře spát. To bylo prokázáno děti, které nemají doporučené množství spánku, jsou s větší pravděpodobností obézní. Čím méně děti spí, tím větší je riziko, že se stal obézní. Nedostatek spánku může ovlivnit i jejich náladu a chování.

05/10 /

05/10 /

Získat aplikaci NEW Sugar inteligentní a připojit se dnes zdarma poukazy, recepty a Sugar chytrých nápadů pro vaši rodinu.

Zde je několik nápadů pro zdravou činností, které stojí jen málo nebo nic

Jakékoliv změny provedené výživy a životního stylu vašeho dítěte je mnohem pravděpodobnější, které mají být přijaty, pokud jsou změny malé a zapojit celou rodinu. Zde je 10 způsobů, jak získat zdravé jako rodina,. Nechte se inspirovat u těchto 10 způsobů, jak získat aktivní se svými dětmi,. Pokud si nejste jisti, jaké aktivity chcete vyzkoušet jako rodina, použijte tento Jaký je váš sportovní? Nástroj zjistit, co jste nejlépe vyhovuje.

Jíst zdravá jídla

Získejte více aktivní bez ohledu na svůj věk či úroveň fyzické kondice, včetně tipů, jak zůstat motivovaný.

Vaření pro rodinu, včetně úzkostlivý jedlík nebo dva? Podívejte se na tyto tipy a pomoci svým dětem objetí ovoce a zeleniny

Méně času s plochou obrazovkou a více spánku!

Informace o péči o zdraví dětí, včetně zdravé výživy, fitness, sexuální výchovu a zkouškového stresu

Zjistit množství a druh fyzické aktivity doporučené pro osoby mladší 5s,. Zjistit množství a druh fyzické aktivity doporučené pro děti a mládež ve věku od 5 do 18 let; Staňte se členem zdarma a vaše dítě bude mít svůj vlastní individuální plán činnosti plná dobrých nápadů pro získání pohybu.

Pojďme Sugar chytrá!

Volné rodinné aktivity

Fitness videa

5 A DAY a vaše rodina

Národní program pro děti Měření: zobrazení Kids ‘

 6-15

Vysvětlete svému dítěti, jak se dostat rovnováhu svého dietního vpravo pomocí Eatwell desku – to ukazuje, kolik by měli jíst z každé skupiny potravin; Přečtěte si více o tom, co se počítá jako vyvážené stravy; Nápady pro zdravější školní obědové balíčky… ; Nápady pro získání děti zapojené do přechodu na zdravější životní styl.

Úzkostlivý jedlík? Není problém s těmito tipy na pomoc vaše děti si svůj 5 denně; Tasty 5 DENNĚ ​​recepty rodiny s dětmi; Více informací o zdravé nápoje pro děti; Zkuste tyto cukru swapy – zdravější swapy na snídaně, občerstvení a pudinky… .; Nápady pro cukerné swapů, když si koupíte.

Zjistit, kolik spánku děti potřebují v závislosti na jejich věku;. Jak obrazovek poškodit dětský spánek;. Spánek tipů pro děti.