zažívací problémy: 10 tipů pro každodenní život

 Obsah archivy po 2 letech s cílem zajistit našim čtenářům snadno najít nejvíce včasné obsah; Chcete-li zjistit nejaktuálnější informace, prosím, zadejte svou téma zájem do našeho vyhledávacího pole.

Průjem a další zažívací problémy nejsou žádná legrace, a to zejména pro lidi, kteří trpí nich často.

“Moje bříško bolí” – to je něco, co každý rodič slyší. Ale pokud to vypadá, že vaše dítě stěžuje na žaludeční potíže po celou dobu, může to mít vážné zažívací poruchy; Tyto podmínky mají různé příčiny, ale sdílejí mnoho stejných příznaků; Nause; Bloatin; Stomachach; Diarrhe; Vomitin; Dehydratace (od průjmem a zvracením;-li vaše dítě má tyto příznaky často, je prvním krokem k lékaři Získání diagnózu ….

Myslíte si naplánovat své aktivity kolem své přestávek na toaletu? Myslíte si zase dolů pozvání a vyhnout se činnosti na veřejnosti, protože se bojíte mají nehodu? Pokud to zní jako vy, buďte ujištěni, nejste sami.

Lékař může navrhnout výživová doporučení a může předepsat léky s cílem zlepšit váš trávicí dilema. Ale mezi prohlídek, můžete podniknout kroky, které vám pomohou dostat se přes každý den ve větším pohodlí a lehkostí. Těchto 10 kroků – od snížení stresu při hledání přenosné produkty pro trávicí nouze – vám pomůže lépe se vyrovnat v každodenním životě. Zde jsou některé životní styl tipy od odborníků trávicích

Lékař určí příčiny vašich problémů trávicích a předepíše léčebný plán. To může zahrnovat užívání léků, aby se zabránilo některé potraviny, a přijímání nějaké nové návyky. To může chvíli trvat, abyste absorbovat všechny tyto informace. Zkuste organizovat své poznámky ve složce souborů či notebooku, spolu se všemi instrukcemi a zdrojových materiálů od svého lékaře. Zkontrolujte informace pravidelně a zapisovat otázky, které chcete požádat svého lékaře.

Mnoho věcí může vyvolat zažívací rozrušení; Tyto spouštěče se liší od člověka k člověku. Pokuste se určit své vlastní triggery podle ptát sami sebe na následující otázky: Jaké potraviny, nápoje a Stravovací návyky se zdají narušit váš trávicí trakt? Káva, mléčné výrobky, a sycené nápoje, například, může vyvolat plynu nebo průjem.

Abychom vám pomohli těchto připojení, vede deník o tom, co jíst a pít, jaké léky a doplňky stravy, které užíváte, a denní události. V době, můžete vidět korelace mezi jedním nebo více z těchto faktorů a epizodami zažívacími potížemi.