základní zdravotní výhody, nazývané také podstatné výhody

Podstatné výhody jsou pozor, aby zdravotní plány, s výjimkou plánů, které nabízejí velké zaměstnavatele, musí pokrýt.

Addiction kadeř; Péče o děti (včetně vize a zubní péče, péče o novorozence Babie; Mateřská vozu; nemocnice auto, doktor návštěvu; NOUZI, laboratorní vyšetření, duševní zdraví vozu; zaměstnanecké zdr; Physical THERAP, přičemž v některých lék bez lékařského předpisu, preventivní péče, jako rakovinné projekcích a vakcína, Speech-language zdr Léčba pro dlouhodobé onemocnění, jako je cukrovka a astma

Cílem tohoto sadu výhod je, aby se ujistil, že máte přístup k základní zdravotní péči. Podstatné výhody patří

Zákon také říká, že zdravotní pojištění se musí vztahovat na péči o podstatných výhod bez ohledu na to, kolik kryté náklady přidat až. Existují limity, kolik zdravotní plán může udělat za tyto služby platit prostřednictvím vašich copays či spoluúčastí.

I přesto, že všechny plány se musí vztahovat na tento seznam výhod, tam může být ještě některé rozdíly mezi státy a zdravotních plánů.

Potřebují pomoc zdravotního pojištění? Odpovědět na několik otázek, aby si své individuální akční plán.

Stavy mohou nahradit významnou výhodu s jedním z podobné hodnoty. Tak si přečtěte seznam podstatných výhod pro každou zdravotní plán považujete; Všimněte si, že některé zdravotní plány mají více možností pro každý typ péče. Například některé plány mohou zahrnovat hubnutí operaci v nemocniční péči a jiní nemohou. V rámci péče o matku, některé plány mohou zahrnovat oplodnění in vitro a některé ne; Uvědomte si, že zatímco léky jsou základním přínosem, zdravotní plány mohou vyžadovat, abyste platili vyšší copayments u některých léků. Tak se podívejte na vzorců při rozhodování o plánu.