vymazání čáry kolem vašich úst

Hluboké vrásky kolem úst (nazývané také nosoretních záhyby) zesílila, jak stárneme. To proto, že vazy kolem úst a brady uvolnit, což tukovou tkáň ve tvářích prohýbat.

Když se podíváte na vaši Mami, tati, nebo staršího sourozence a oni mají, je zde velká šance, budete také rozvíjet, “říká Elie Levine, MD, New York plastický chirurg.” Sekundární faktory, které mohou vést k hluboké loutce linky zahrnují ztrátu kolagenu a elastinu (stavebních kamenů kůže), kolísání hmotnosti, kouření, a sluneční expozici. “Než Slibujete, že nikdy usmát znovu, zkuste jednu z těchto možností léčby lékař-doporučené.

Prevence hluboké vrásky ve vašich 30s a časném 40s

Můžete být kandidátem na plnidlo, jako je Juvederm nebo Restylane. Tyto úpravy kyseliny hyaluronové trvat 12 až 18 měsíců. Plniva tlačit nahoru a podporovat záhyby, které vytvářejí hluboké vrásky.

Prevence hluboké vrásky ve vašem mid-40s a 50s

Botox zabraňuje nebo zpomaluje vývoj hlubších linek. Jeho účinná složka, botulotoxin, uvolňuje drobné svaly kolem úst, které pomáhají vytvářet mračí, říká Levine. Méně se zamračí se rovnají méně zamračení linky.

Když máte přípojky v České republice 60. a Beyond

Můžete vidět výsledky z obličeje a krku výtah s cílem zpřísnit volné kůže. Laserové techniky, které léčí jemné linky a utáhněte kůži jsou také skvělá volba.

Co můžete udělat doma

Nejlepší léčba at-home je prevence. To znamená, že chrání pokožku před sluncem a jíst hodně antioxidant bohatý na potravinách, jako jsou jahody, brokolice a mrkev. To pomáhá udržovat kolagen a elastin pod povrchem pokožky silné.

Je také důležité udržovat svou váhu – značnou váhu posuny mohou přispět ke linek kolem úst, říká Levine. Samozřejmě, měli byste se také vyhnout kouřit, protože chemické látky v kouři může zničit kolagenu a elastinu.

Použití retinolu nebo retinoidní krém může pomoci také. “Retinol pomalu houstne hlubších vrstev kůže, zatímco protrhávání povrchní vrstvy,” říká Levine. “To zjemňuje jemné linky marioneta, takže vzhled pleti mladistvý.

ZDROJE

Elie Levine, MD, City tabule ověřila plastického chirurga a ředitel plastické chirurgie v plastické chirurgie a dermatologie NYC, PLLC, New York.

Juvederm.

Restylane USA.

Velký! Tam jsou vždy nové tipy, které mohou vaše pleť vypadat lépe.

Získat požadovaný vzhled s naší osobní pleti hodnotitelem.

10 triků pro vypadat mladší.

Jíst tyto pro hladší, zářící pleť.

Tyto celebrity to dělají správně. 11 styly, které berou roky pryč.

Zde existují možnosti k rozšíření povislá krk.

7 ingredience, co potřebujete vědět teď.

Co se opravdu funguje?