visící oční víčka-description

Jak stárneme, dolních víček někdy začnou vadnout od oční bulvy. Svěšené je výsledkem snížení svalového napětí ve svalech, které ovládají víčka.

Světlo je velmi důležité pro naši vizi. Vidíme objekty kolem nás, že se světlo odrazí od nich a zadá naše oči. Ale někdy, světlo může být příčinou problémy s viděním, když to způsobuje svatozáře nebo oslnění; Svatozáře jsou světlé kruhy, které se zdají obklopují zdroj světla, jako je například protijedoucí auto světlomety. Oslnění je světlo, které vstupuje do oka, ale nepomůže vám lépe vidět. Spíše to se střetává s vaší vizí; Oslnění může b; Nepříjemný. Když se snažíte vidět v přítomnosti příliš jasné …

Také visící oční víčka může zabránit slzy z běžně odvodnění, takže slzy může spustit dolů vaší tváře. Nadměrné slzení může být také známkou zvýšené citlivosti na světlo, nebo větru, infekce očí, nebo blokovaný roztržení potrubí.

Pokud vaše horní víčka klesnout dost (ptóza) nízká nebo očního víčka kožní záhyby přes okraj víčka, může být vaše vize narušeny.

Neexistuje žádná domácí léčba pro pokleslé oční víčka. Ale chirurgický zákrok může někdy pomoci.