ve studii myší, ernment vyšetřovatelé dodržovat imunitní-posílení vlastnosti vitamínu A

Pozadí

Výsledky studie

Studie vedená Dr. Yasmine Belkaid a jeho kolegové v theernment Laboratoři parazitárních nemocí pomáhá objasnit, jak vitamin A reguluje imunitní systém na sliznicích-vlhkých obložení úst, plic a zažívacího traktu (GI). Studie, zveřejněná v březnu 2011 vydání imunity, prokazuje u myší, že některé imunní T buňky využívají metabolity vitaminu A pomáhá udržovat zdraví svého hostitele.

Vitamin A se vyskytuje v potravinách, jako je mrkev, špenát a sladké brambory. Když tělo odbourává vitamín A, který je klíčovým produktem je kyselina retinová, který je potřebný pro růst, vývoj a imunitu.

Význam

GI trakt často je místo, kde je imunitní systém nejdříve přijde do styku s proteiny a mikroorganismy, a přijímá signály, které ukazují, zda je látka škodlivá nebo užitečná.

Další kroky

Dříve, Belkaid je skupina ukázala, že tága retinové kyseliny T-buněk ve střevě diferencovat do buněk, které, v případě potřeby, pomáhají udržovat imunitní toleranci. Bez tohoto brzdou na imunitní odpovědi, imunitní buňky mohou napadat užitečné bakterie přirozeně vyskytuje ve střevě, neškodné bílkovin v potravinách, nebo dokonce vlastní buňky těla, což má za následek podmínek, jako autoimunitních chorob a alergií.

V této nejnovější studie, Belkaid laboratoř spolupracovala s Dr. Pamela Schwartzbergem Národního Human Genome Research Institute, genetické choroby Research Branch, zkoumat úlohu kyseliny retinové v imunitní reakci na parazita způsobující onemocnění a na očkování. Vyšetřovatelé zkoumány čtyři skupiny myší: 1) jedna příjmu stravy chybí vitamin A; 2) jeden příjem podobnou stravu, ale s dostatečnou vitamin A; 3) jeden s receptorem pro kyselinu retinovou; a 4) jednou, aniž by tento receptor.

Odkaz

Vitamín A-deficientní myši byly schopny odstranit infekce a namontovat odpovídající imunitní odpověď na vakcinaci po obdržení kyselinu retinovou, které prokazují, že nedostatek je snadno reverzibilní. Důležité je, že theernment ernment) tým také zjistil, že kyselina retinová hraje přímou roli v časné odpovědi T-buněk, které poskytují palivo nezbytné pro T-buňky chránit povrchy sliznic proti infekci a podporují imunologického, sledování imunitního systému rozpoznat a zničit škodlivých buněk.

Výsledky nové studie a Dr. Belkaid své předchozí práce naznačují, že vitamin A je silný regulátor imunitní reakce ve střevě, pomáhá upravit reakce odpovídajícím způsobem zvládnout setkání s oběma užitečné a škodlivých látek.

Jisté je, že správné množství vitaminu A hrají důležitou roli v lidské zdraví. Odhady Světové zdravotnické organizace, že přibližně 250 milionů dětí předškolního věku s nedostatkem vitaminu A, který je spojován se zvýšenou vnímavostí k průjmových onemocnění a horší reakci na vaccination.ernment podporované studie, které zkoumají vzájemné působení mezi imunitním systémem a dietní živin pomáhají rozšířit porozumění slizniční imunity a poskytnout vhled do toho, jak se udržuje rovnováha mezi imunitní tolerance a reakce ve střevě.

Tato studie přispívá k důkazy, které nasvědčují, že vitamin metabolismus pomáhá T buňky reagují na gastrointestinálního traktu příslušně k oběma prospěšných a škodlivých výzvy. Zatímco nové údaje ukazují, že myši, je třeba kyselinu retinovou provádět tuto úlohu, jsou nutné další studie k určení, zda je totéž platí u lidí.

Hall JA, děla JL, Grainger JR, Dos Santos LM, Hand TW, Naik S, Wohlfert EA, Chou DB, Oldenhove G, M Robinson, Grigg ME, Kastenmayer R, Schwartzberg PL, Belkaid Y. zásadní roli pro kyselinu retinovou v propagace CD4 (+) T buněk efektorových reakcí přes alfa receptoru retinové kyseliny. Imunita. 2011 25.března; 34 (3): 435-47.

Lab Dr. Belkaid je

Lab Dr. Schwartzbergem je

WHO Vitamin A Nedostatek webové stránky