tvarování obočí: 411 na řezání závitů

Staletého technika s kořeny na Středním východě av jižní Asii, řezání závitů používá bavlněné vlákno odstranit chloupky. Threader zkroutí závit do smyčky a valí se na kůži, pohybující se rychlostí blesku. Smyčka se chová jako malý Lasso, vytrhávání vlasů od kořínků.

Řetězec bezpečnosti. Vyberte si licencovaný kosmetička, estetik, nebo voskovačka, stavebnicové. “Každý trhání kůže může vás náchylné k kožních infekcí,” říká Marmur; Rychlost a náklady. Obočí threading může stát kdekoli od $ 5 až $ 40 a nahoru. Podívejte se na někoho, kdo stráví nejméně 10 minut tvarování obočí, i když to znamená, že zaplatí o trochu víc; Čistý Choice. Tradičně, navlékač drží nit mezi zuby. V některých místech, například v Kalifornii, kde je threading regulována, je to nezákonné držet nit v ústech. Regulační orgány domnívají, že nehygienické. Někteří praktici kravatu nit kolem krku. Pokud máte obavy, možná budete chtít podívat na druhé metodě. Zajistěte, aby vaše pokožka se očistí lihem před a po řezání závitů, takže nemusíte dostat infekce kůže.

Prvních 60 sekund nebo tak jsou nepříjemné, ale vy se na to zvyknout, “říká Stephanie Maier z Fort Myers na Floridě., Který se poprvé dostal řezání závitů v roce 2004.” Až bude po všem, že vaše pokožka je 100% hladká a vlasy-free.

Salony nabízejí navlékání se objevují ve městech po celé USA, pokud hledáte způsob, jak formovat vaše obočí nebo odstranění nežádoucího ochlupení vy, to all-přirozený proces může být stojí za vyzkoušení.

Se závitem, říká Shobha Tummala, majitel tří závitových studií v New Yorku, “dostanete i účelnost voskování, protože závitů může odstranit více chloupků najednou a přesnost Tweezing, protože můžete cílit na jednotlivé chloupky.”

Výsledky posledních zhruba stejně dlouho jako ty z voskování dělat – dva až čtyři týdny.

Pro lidi, kteří používají lokální retinoidy nebo akné léky, řezání závitů může být bezpečnější alternativa k voskování. Voskování může někdy vzlétnout vrstvy kůže, které byly rozředěnou těmito léky, říká New York dermatolog Ellen Marmur, MD.

Marmur konstatuje, že teplota horkého vosku může vést k hyperpigmentace (tmavé skvrny na kůži), a tweezing mohou produkovat zarůstání chloupků. Nicméně, řezání závitů také může způsobit zarůstání chloupků a malé červené hrboly.

Chtějí dát navlékání zkusit? Ellen Marmur, MD, a majitel salonu Shobha Tummala sdílet tipy pro hledání profesionál, který nebude řetězec vás spolu.

ZDROJE

Stephanie Maier.

Shobha Tummala, vlastníka, Shobha Columbus Circl; Shobha Madiso; Shobha Soho, New York, NY

Ellen Marmur, MD, profesor dermatologických a kosmetické chirurgie, The Mount Sinai Medical Center, New York