Top 10 dietní tipů Dietitians “

Všichni víme, že je to výzva k jídlu healthfully v naší drive-through, junk-potravinářský světě. Ale co ti lidé, kteří dělají na živobytí nutit lidi, aby zlepšily své diety? Jak se jim podaří vytáhnout ho sami? Zeptal jsem se Dietitians z celé země, jak jedí dobře navzdory životní výzvy a sdíleli některé oblíbené dietní tipů, které používají ve svém vlastním životě.

To je jeden z mých nejoblíbenějších tipů, jak žít v reálném světě jako dietologem a matky a stále usilovat o zdravé výživě většinu času. Když můj nyní 16-letý byl v mateřské škole, začal jsem podání oběd do mých dvou dcer v pátek, když jsem měl dobrovolníka povinnosti ve škole, a “fast-food pátek” se narodil. Mé dívky jsou nyní na střední škole, a věřte nebo ne, ještě jsem to udělat. (Zdá se, že jsou ochotni čelit rozpaky při naplňování jejich maminka v přední části školy, pokud to znamená dostat pauzu od sáčku obědy).

Jak já to vidím, je to vlastně cvičení s mírou. Tím, že ji jednou týdně, moje holky jsou vystaveny fast food, ale není to standardní tarif. Už také naučili, jak udělat zdravější volby rychlého občerstvení. Fast-food pátek se často skládá z BBQ grilované kuřecí sendviče na celozrnné housky, fazolové burritos nebo zeleninové deskou osobních pizzy.

Najdete soda všude v naší kultuře, ať už jste na fast-food restaurace, čerpací stanice, Automat, nebo domě svého přítele. Někteří lidé omezit slazené nápoje, ale nechávají neomezené dietní limonády. To se může zdát jako skvělé řešení, se domnívá, že 41% z přidaného cukru ve stravě dětí a dospívajících pochází z nápojů. Ve skutečnosti, studie americké Národní centrum pro zdraví statistiky zjistili, že dospívající dostat 327 kalorií denně od slazených limonád, čajů a energetických nápojů. Ale místo nahrazení sladké nápoje s dietou verzí, bych raději držet svůj příjem dietní sodu a umělých sladidel asi jeden drink za den. To ponechává větší prostor pro hydratační vody a zdravých zelených čajů!

Máte-li rádi dietní limonády, stejně jako já, zkuste omezit příjem jednoho může, pokud to chcete nejvíce během dne (pro mě, to je hned po obědě nebo odpoledne). Takže ano, najdete dietní limonády v lednici této dietologa je – ale budete také najít spoustu alternativ, jako jsou minerální vody, spoustou možností čaj, čerstvě vymačkané pomerančové šťávy a nízkotučného mléka.

zdravé, chutné recepty, od a časopis dobře jíst.

Kuře, čokoláda, saláty, dezerty, polévky