tanec cvičení: Proč nepotřebujete tělocvična

Sara Cheshire

Můžete chodit do posilovny pětkrát týdně, a to vždy stejná rutina: Spuštění 30 minut na běžeckém pásu, zvedat závaží po dobu dalších 20 minut, pak se protáhnout na 10. Snore. Ocitnete-li se cvičí všechny druhy vyhýbání se proto, že jste omezeni na tento druh režimu, možná je na čase přejít věci. Podle upwave členům orgánů a certifikovanými trenéry Lyssie Lakatos a Tammy Lakatos zahanbuje (aka výživového dvojčata), zkusit něco nového – například tanec – může být skvělý způsob, jak vdechnout nový život do starého cvičení rutiny. A ano, dokonce hula tanec se počítá!

Zde jsou některé taneční pohyby zkusit

Nudí výpony a lisy nohou – nebo jen chcete, aby se zabránilo glute stroje, které jste vložili do složité poloze ve středu v tělocvičně? Nehledejte nic jiného než baletu na velkém nižší tělesné cvičení. “V závislosti na tom, co děláte, můžete si to všechno fungovat,” říká fitness a taneční profesionální Aaron Hooper, osobní trenér v NYC Crunch Gym. Nechceme, aby třídu baletní? Hooper navrhuje dělá malé Arabesque výtahy do práce vaše hýždě a dolní části zad, ÃlevÃs pracovat lýtka a battement kopy (na přední straně nebo na straně) k práci své čtyřkolky a hamstringy. On také říká, že když dáte ruce do takzvané “druhé pozici” (tj, do strany a rovnoběžně s podlahou), zatímco budete pracovat nohy a vytáhnout ramena dozadu, jak si vymačkat svůj středu zad, můžete bojovat proti špatné držení těla a cíl “počítač svaly” – místo, kde naše zadní tušení po příliš mnoho hodin v přední části obrazovky.

Pokud jste fanoušek klasického filmu Zpívání v dešti, nepotřebujeme vám říct, jak některé scény vysokoenergetických kohoutku téměř můžete ztratit kalorií právě tím, že sleduje. Takže to nebylo překvapení nás, když nám Hooper řekl výstřelek s názvem “kardio tap” byl na vzestupu. “[Tap] funguje kardiovaskulární systém a telata,” poznamenává. Nebojte se, pokud máte dvě levé nohy: Třídy obvykle zahrnují opakování jen jeden nebo dva tahy, takže si můžete nechat efektní práci nohou na profesionály.

I když cvičíte, měli byste počítat mezi …

I když cvičíte, měli byste počítat mezi …