stravování mimo domov zdravý způsob

Milujete jíst ven, a vy už víte základy: více salát, méně hranolky, přeskočit živitelka, objednat oblékání na boku. Takže teď je čas to ještě o krok dále trvat. Přemýšlejte o těchto tipů příště budete čelit nabídku.

“Zasloužíš si být dobré pro vaše tělo, kde jste bez ohledu na to, kde jste jedli,” říká Keri Glassman, RD, majitel výživné života v New Yorku.

Nemusíte je zcela odolat. Někdy je lepší se spokojit s trochou co opravdu chcete – nastavení polovinu stranou, jakmile se dostane na váš stůl, aby se domů.

Například, možná budete opravdu chtít krabí koláč, který je dodáván s bohatou omáčkou. Snažíte se mluvit sami do něčeho jiného, ​​co opravdu nechceme, ale které se hodí kalorií rozpočet, jako greeny pouze pro salátem s šálkem polévky. Ale můžete skončit objednání drink a dezert, bankovnictví na těchto kalorií si myslíte, že jste uložili.

Opravdu jste si hodně, ať už jde o zábavu nebo kalorií? Asi ne.

Přemýšlet o tom, co chcete, vybrat položky, které vám nejvíce uspokojení a živiny pro nejmenším počtem kalorií, a pak zmenšit svou porci.

Víte dívat kolem smažené předkrmů. Ale možná jste vynechal něco v nabídce.

Místo salát, který je často navršenou se sýrem nebo zalité s dresinkem, objednat boční zeleniny pro spuštění své jídlo. Často mají několik možností, jednoduše upravené.

Dalo by se kombinovat několik stran do vegetarián talíř. Nebo provést předkrm svou hlavní jídlo, zvláště pokud to má protein. Mnoho velikostí restaurace zdvojnásobil od toho, co bylo před 20 lety. “[Předkrmy] jsou často tou pravou část toho, co protein by měl být,” říká Glassman.

“Dotazník číšníkovi,” říká Glassman. Zeptejte se, jak jsou vyrobeny nádobí, takže můžete učinit informované rozhodnutí. Kuchaři vědí, že máslo a sůl chutnají skvěle a často obsahují jim v miskách, které zní nevinný.

Můžete také požádat číšníka, aby v kuchyni rozdělit svůj startér, jako je salát, předtím to dokonce přichází ke stolu. Tímto způsobem si každý může užít a rozdělit kalorií s vámi.

zdravé, chutné recepty, od a časopis dobře jíst.

Kuře, čokoláda, saláty, dezerty, polévky