špinavé tajemství: sdílíte make-up?

Všichni jsme to udělali: A přiložením lesk na rty v dámských toaletách … dotek up červenat sem nebo tam. Odkud sdílení make-up hodnost na seznamu krásy ne-nos? Krása a péče o pleť expert Laurie Polis, MD, váží.

Pokud se jedná o špatné návyky sdílení make-up, “říká Polis,” oči zařadit jako nejnebezpečnější. Nejčastější virové infekce oka je zánět spojivek, nebo Pinkeye, což je velmi nakažlivý. Lidé ne vždy vědí, že jsou to vaření.

Polis také říká, že půjčování lesk na rty “by mohlo být riskantní, pokud váš přítel má herpes labialis, infekce způsobené nakažlivým virem herpes simplex. To je virus, který způsobuje malé bolestivé puchýře známé jako opary nebo horečka puchýře na ústa. Váš přítel může být “ubývání viru” a neuvědomují, že to čím dál opar. ”

Pokud si opravdu nemůže vyhnout sdílení make-up, Polis radí, že jste alespoň chránit. “Otřete vrchní vrstvu výrobku po přítel ho používá, nebo když jste na přepážce make-up v obchodě. Pokud se jedná o liniové tužku, zostřit jej. A přejetím rtěnku nebo stín kompaktní s kapesníkem.”

ZDROJ

Laurie J. Polis, MD, ředitel, dermatologické služby, Soho kůže a laserovou dermatologii Group, New York Cit; ředitel, Soho Integrační Healthcare Grou; asistent profesor dermatologie, Beth Israel Medical Center, Albert Einstein College of Medicine a Nemocnice Mount Sinai.

Velký! Tam jsou vždy nové tipy, které mohou vaše pleť vypadat lépe.

Získat požadovaný vzhled s naší osobní pleti hodnotitelem.

Triky dát své nejlepší tvář kupředu.

Děláte si jeden z těchto společných chyb?

Vše, co potřebujete vědět o nádherné řasy.

Jak zatáčku gelu mohou pracovat kouzlo pro váš make-up.

Fakta o kosmetických přísad.

Triky vypadat červených koberců připraven.