spalování tuků potravin a cvičení ztratit extra měkká tuková tkáň

Můžete si zacvičit horlivě a jíst zdravé jídlo – alespoň po většinu času – a kila se začínají klesat. Díváte se a cítit se více tónovaný taky, stejně jako jste doufali.

Ale s tím vším úsilím, neměla bys ztratit tuk? Neměl by být měkká tuková tkáň rozpuštění rychleji? Pokud jste v jistém věku, víte, že měkká tuková tkáň mluvíme.

Pokud jste žena, můžete mít stále obávaný muffin top, ten plátek tuku, který Rozlité tvrdohlavě přes horní část vašich nejlepších džíny, kazí vzhled. Nebo pokud jste muž v téže konzole, můžete mít nevzhledný břich, která přidává roky do svého jinak mladické postavě.

By se spalování ne tuk být rychlejší? Nemluvě o tom, jednodušší?

 konzultaci s fyziolog a fyziolog / registrovaného dietologa zjistit, jak nejlépe spalování tuků – jednou provždy!

Zde jsou jejich pět nejlepších strategií tuk-pálení

Získat reálný tip č.1: “Nemůžete místě snížit,” říká Darlene Sedlock, PhD, docent kineziologie na Purdue University, West Lafayette, Ind “Nikdo nechce slyšet, že..

Překlad: Pokud jste dychtění se zbavit přelévání džíny nebo břich, je třeba spalování tuků od hlavy k patě. “Něco snížit váš celkový tělesný tuk pomůže,” říká.

Získejte skutečné špičky č.2: Je potřeba dát mu nějaký čas. “Není snadné opravit do měkká tuková tkáň,” říká Sedlock. “V průběhu doby, některé měkká tuková tkáň zmizí,” pokud jste pilní o stravování a cvičení plány. Dej to několik měsíců, ona navrhne. Vaše váha se nemusí měnit, ale budete pozorovat rozdíl v tom, jak vaše oblečení vejde, říká.

Získat reálný tip č.3: To je snad nejkrutější. Vy asi nelze očekávat, že bude jako měkká tuková tkáň bez, jako když jste byli 20. “kůže ztrácí elasticitu, jak jste věku,” říká Sedlock. Prověšení kůže přispívá k nevzhledný vzhled měkká tuková tkáň, říká.

Dalšími faktory také měkká tuková tkáň výzvou, říká Jim White, cvičení fyziolog a registrovaná dietolog ve městě Virginia Beach, VA., Který je státním mluvčí Asociace dietetická. “Jak stárneme, svalovou hmotu pokles, a metabolismus se zpomaluje, takže se rozhodně bojují těžký boj.”

Takže je nějaká měkká tuková tkáň nevyhnutelná s věkem? “Zdá se, že se tak stalo, ale pokud uděláte koncentrované úsilí se tomu vyhnout, můžete,” říká Sedlock. Příliš pozdě, pokud čtete tento článek, samozřejmě, ale brání měkká tuková tkáň je mnohem jednodušší, než vyhnat ho, říká.

Dokonce tak, že je možné snížit tuku a měkká tuková tkáň, bílá a Sedlock říct. Kromě toho, že realistické, zde jsou to jejich nejlepší tipy.

zdravé, chutné recepty, od a časopis dobře jíst.

I když cvičíte, měli byste počítat mezi …