Skutečnost nebo fikce: odhalovat Top 7 těhotenství mýtů

Když jste těhotná, budete pravděpodobně slyšet hodně povídačky – z nichž některé mohou být zábavné. Pravděpodobně jste slyšeli tohle: Carry vysoká, je to holka. Carry nízká, je to kluk. (Jistě, je to hloupé, ale naše foremothers neměl ultrazvuk.)

Se snaží otěhotnět? Tipů, které vám otěhotnět

Právě naopak. “Očkování proti chřipce je velmi důležitá,” Nancy Chescheir, klinický profesor mateřské / fetální medicíny na University of North Carolina v Chapel Hill, říká.

Některé těhotné ženy starat vakcína by mohla poskytnout jim chřipku. Jiní si starosti, že Konzervační látky ve vakcíně se může zranit jejich nenarozené dítě. Ale injekce chřipka nebude dát ženám chřipku, Chescheir říká, ani neexistuje žádný důkaz, že vakcína proti chřipce poškozuje plod.

Tipy pro pálení žáhy Relie; Zdravý plenek: Základní; Zubní Návštěvy pro těhotné ženy

Místo toho injekce proti chřipce může být zachránce pro matku a dítě. Těhotenství mění ženské imunitní systém, srdce a plíce, což ji náchylnější k získání těžkou případ chřipky. “Ženy, které jsou těhotné a přijít dolů s chřipkou to nebude tolerovat dobře a mají mnohem vyšší riziko, že se stanou extrémně nemocný a vyšší riziko úmrtí na chřipku, než u běžné populace,” říká Chescheir.

Ale dostat chřipku (obsahující zabil virus), ne však tato vakcína ve formě nosního spreje (obsahuje oslabený, živý virus). A vyhledali chřipce thimerosal-zdarma, pokud máte obavy o konzervačních látek.

Pomáhat sami na dvojitých porcí bramborový salát nebo zmrzlina? Ne tak rychle. Ano, budete jíst za dva – ale to neznamená, že dvě dospělé velikosti porcí jsou nezbytné.

Průměrná žena s normální váhou před těhotenstvím potřebuje jen asi 300 kalorií za den pro podporu růstu svého dítěte, v závislosti na kongres porodníků a gynekologů (ACOG). To je zhruba množství kalorií ve sklenici nízkotučného mléka a půl sendvič. Žena s normální váhou by měl získat 25 až 35 liber v průběhu těhotenství – méně jestli je obézní.

Je těžké k poklesu navíc těhotenství liber po narození, říká Chescheir. A s každým dalším těhotenství, žena se může stát ještě těžší.

Také ženy, které získají více než 50 liber, když nesete jen jedno dítě mají vyšší riziko císařský řez nebo těžkém vaginálního porodu, říká Chescheir. A děti, kteří jsou “přerostlé” při narození, jak říká, je větší pravděpodobnost, že budou obézní, když jsou dospělí.

Zdravé recepty minus Heartbur; Chraňte svou rodinu ze zárodečných; Rozpacích inkontinence?