rodinný život fáze cyklu nezávislost

Nezávislost je nejkritičtější fáze rodina životního cyklu. Když vstoupíte mladé dospělosti, začnete oddělit emočně z vaší rodiny. Během této fáze se budete snažit, aby se stal plně schopni sami emočně podpořit, fyzicky, sociálně i finančně. Začnete vyvíjet jedinečné vlastnosti a charakteristiky, které definují svou individuální identitu.

Dozvíte se také, kdo jste mimo vaší identity ve vaší rodině. Vaše schopnost vytvořit intimní vztah závisí na tom, jak jste byli úspěšní při rozvíjet své individuální identitu dříve v životě.

Pokud jste lesba, gay, bisexuální, nebo transgendered osoby (LGBT), tato fáze může zahrnovat aby váš sexuální orientace známé nebo “coming out” své rodině a přátelům.

Za poznáním zájmy a profesní cíle je součástí vývoje nezávislost. Žít úspěšně pryč od své rodiny, je nutné vyvinout finanční a emocionální nezávislost.

Také začínají být zodpovědný za své vlastní zdraví v této fázi. Stanete zodpovědný za vaše výživy, fyzické a lékařské potřeby. Rozvoj zdravé návyky v tomto okamžiku, jako je správné výživy, pravidelné cvičení a bezpečný sex postupů, je důležitá pro celoživotní dobré zdraví a štěstí.

Naučíte se nové aspekty nezávislosti v celém svém životě. Dokonce i když jste se přesunul do další fáze života, jako je například spojky, budete i nadále učit nezávislost v rámci této etapy.

Během fáze nezávislosti, doufáte, že

Mezi další důležité vlastnosti se u Vás objeví během této fáze obsahují

Závazek; Shodnost nebo podobnost; Kompatibilita; Příloha; Závislost na jiné osoby, která není ve vaší rodině; Společná emoce ve vztahu.

Naučte se vidět sami sebe jako samostatná osoba ve vztahu k původní rodinné rodiči, sourozenci, a rozšířil rodinných příslušníků; Rozvíjet intimních vztahů s vrstevníky mimo rodinu; Usadit ve své práci nebo kariéru.

Důvěra; mravy; Iniciativa; Pracovní morálka; Identita, nebo kdo jste ve světě.