rodinní pečovatelé u karcinomu (pdqâ®): podpůrná léčba [] Kdo je pečovatel?

Rodinní pečovatelé mohou být manželé, partneři, děti, příbuzní nebo přátelé, kteří pomáhají pacientovi každodenních činnostech a zdravotnických potřeb doma.

Incidence a Mortalit; Odhadované nových případů a úmrtí v důsledku ledvinových buňkách (ledviny a ledvinné pánvičky) rakoviny ve Spojených státech v roce 2014: [1; Nové případy: 63,920; Úmrtí: 13,860; Sledování a Survivorshi; karcinom renálních buněk, nazývané také renální adenokarcinom, nebo hypernefrom, mohou často být léčen, je-li diagnostikovat a léčit, když ještě lokalizován do ledvin a bezprostředně okolní tkáně. Pravděpodobnost vyléčení je přímo souvisí se stádiem nebo stupněm šíření nádoru …

Rodina Pečovatel spolupracuje s týmem zdravotní péče a hraje důležitou roli při zlepšování zdraví a kvalitu života pacienta. V současné době, rodinné pečovatele dělat mnoho věcí, které dříve provést v nemocnici nebo ordinaci s poskytovateli zdravotní péče. Poskytování péče zahrnuje každodenní úkoly, jako je pomoc pacientovi léky, návštěvy u lékaře, stravování, plány, a ve věcech zdravotního pojištění. Obsahuje také dává emocionální a duchovní podporu, jako je například pomáhá řešit pacienta s pocity a dělat těžká rozhodnutí.

Je důležité, že rodina pečovatel je součástí týmu od samého počátku.

Rodina pečovatel má velmi důležitou práci sleduje změny v zdravotnímu stavu pacienta, přičemž se dlouhodobou péči doma. Rodinní pečovatelé mohou pomoci léčebný plán, rozhodovat se a provádět léčebných plánů přes všechny různé části léčby.

Tento přehled je o dospělých rodinných pečovatelů v rakoviny.

Tato informace se vyrábí a poskytuje nationâ; Cance; Institute (). Informace v tomto tématu se mohlo změnit, protože to bylo psáno. Nejaktuálnější informace, obraťte se na nationa; Cance; Institut prostřednictvím webových stránek Internet na adrese http: /; cancer.gov nebo volejte 1-800-4 rakovině.

 Veřejné Informace z National Cancer Institute