Rodina velké porce

Mám nový twist na známé “jste to, co jíte” pořekadlo: Jste to, co jste sloužil. A v těchto dnech, které by byly “supervelkých.

V únoru Journal of Asociace dietetické hlášeno, že typické tržiště části překročit federální doporučení až o pětinásobek. Ale dříve, než jdeme obviňovat restauračního průmyslu, se podívat na to, co jste sloužící jako doma. The Journal of Medical Association hlášeny dříve v tomto roce velikostí, které část pro všechny kategorie potravin zvýšily jak v restauracích i doma.

Není divu, že více než jeden z 10 dětí ve věku 6-11 trpí nadváhou. A těch kil přeložit do diabetem typu 2, onemocnění srdce, vysoký krevní tlak, deprese, a celé řady dalších chronických nemocí, které mají v první řadě ailed dospělé. “Komplikace dětské obezity jsou rizikové faktory, které ve skutečnosti se stanou onemocnění dospělosti,” William H. Dietz, MD, PhD, ředitel divize výživy a tělesné aktivity u CDC Národní centrum pro chronické prevenci a nemocí podporu zdraví v Atlantě, říká.

Rodiče a ošetřovatelé, můžeme zastavit příliv této rostoucí epidemii obezity tím, že vytvoří zdravé stravovací návyky doma.

Podle zprávy v květnovém vydání časopisu Journal of Clinical Nutrition, předškolní děti, kterým bylo povoleno rozdávat své vlastní jídlo jedl mnohem méně, než když to bylo porcované pro ně. Děti jedli o 25% více, když byly podávány větší porce a neměl jíst méně z jiných potravin ve stejném jídle. Výzkumníci tvrdí, že množství jídla na talíři dává dětem vizuální podnět, jak moc se od nich očekává k jídlu. Proč nenechat vaše děti sloužit sami na večeři? Jen udržet bdělé oko nad maličkých, pokud jde o rozdávat sladkosti.

Jíst více jídla doma je další způsob, jak chránit váš dětský pas. Rodiny, které jedí společně se pravidelně mít zdravější stravy, než rodiny, které nemají společně sednout tak často, podle zprávy v březnovém čísle 2000 Archives of Family Medicine.

zdravé, chutné recepty, od a časopis dobře jíst.

I když cvičíte, měli byste počítat mezi …