rodina s potravinami nákupní tipy: vytváření zdravého nákupní seznam na rozpočet

Chcete, aby vaše rodina jíst zdravěji? Všechno to začíná se zdravým potravinami nákupní seznam. Pokud vaše skříně a lednice obsahují většinou zdravé potraviny, všichni v rodině je pravděpodobné, že jíst lépe.

Postupujte podle následujících tipů získat co nejvíce nutriční zaplacená zábava.

Tyto základy spíž poskytne základ potřebné pro lepší rodinnou výživy doma.

– čerstvé, mražené, konzervované nebo sušené ovoce a zelenina

– Celá zrna, jako je celozrnný chléb, hnědá rýže, a non-instantní oatmea; Náklady na ocelové řezané ovesné vločky jen haléře za unci a je dobrým zdrojem vlákniny.

– Fazole, čočka a hrášek; Balíčky s bílkovin a dalších živin, jsou to skvělý způsob, jak protáhnout své potravinami dolar. Uložit! Použijte je ve všem od polévek, aby chili na burritos. Balené sušené fazole levnější, ale trvat nějakou plánování vařit. S nízkým obsahem sodíku konzervované fazole jsou další možností. Opláchněte konzervy fazolí ke snížení sodíku ještě více.

– Ořechy, jako jsou mandle, pekanové ořechy, pistácie, vlašské ořechy

– libové maso, drůbež, ryby a vejce

– Low-tuk nebo netučné mléko, jogurt, sýr a další mléčné výrobky; Děti do 2 let by měl mít plnotučné mléko není-li v rodinné anamnéze obezity, srdečních chorob, nebo vysoký cholesterol. V těchto případech je Academy of Pediatrics doporučuje 2% mléko od 12 měsíců do 2 let.

Jak můžete udržet své děti před jít přes palubu na čipy, sušenky a další občerstvení? Ať je to snadné najít zdravé věci (a omezit nebo vyhnout nákupu nezdravé věci).

Udržovat tyto zdravé volby na středové polici ledničky

A ty na pult