Přehled deprese léčba

deprese Trends

Léčba deprese zahrnuje poradenství, léky a změny životního stylu. Léčba bude záviset na vás a vaše příznaky. Vy a váš zdravotní péče tým bude pracovat společně najít nejlepší léčbu pro vás.

Pokud potřebujete pomoc při rozhodování o tom, zda se poraďte se svým lékařem o depresi, naleznete některé běžné důvody, proč lidé nedostávají pomoc a jak je překonat.

Můžete pomoci sami tím, že dostane podporu od rodiny a přátel, zůstat aktivní, jíst vyváženou stravu, vyhýbat se alkoholu a dostatek spánku. Viz Život s depresí.

Ostatní léky na depresi zahrnují

Jeden muž příběh

“… [T] mu bylo poprvé, co jsem byl ochoten udělat cokoliv, aby zotavit. Je to změnilo celý můj život.” -Stan

Přečtěte si více o Stanově boji s depresí.

to nový e-mailový sérii na diagnostiku, léčbu a žít s záchvatovité přejídání

Pokud používáte lék, lékař může mít vyzkoušet různé léky nebo kombinace léků; Možná budete muset jít do nemocnice, když se ukáže varovné příznaky sebevraždy jako například, že myšlenky o sebepoškození nebo jinou osobu, není schopen rozeznat rozdíl mezi tím, co je skutečné a co není (psychóza), nebo pomocí hodně alkoholu nebo drog.

Elektrokonvulzivní terapie (ECT); Komplementární terapie se někdy používají k léčbě deprese. Vždy informujte svého lékaře, pokud používáte některou z nich.