padat alergie

alergie Trends

Je podzim a květy v létě vybledla. Tak jak to, že jste stále kýchání? Fall alergie triggery jsou odlišné, ale mohou způsobit stejně jako mnoho příznaků, jak jste na jaře av létě.

Ambrózie je největší alergie spoušť na podzim. Ačkoli plevel obvykle začíná uvolňovat pyl s chladných nocí a teplých dnech v srpnu, to může trvat do září a říjnu. Asi tři čtvrtiny lidí, kteří jsou alergičtí na jarní rostliny jsou také alergičtí na ambrózie.

Pylu ambrózie miluje se dostat kolem. I když to neroste, kde žijete, to může ještě cestovat stovky mil na větru. Pro některé lidi, kteří jsou alergičtí na ambrózie, potraviny jako banány, meloun, cuketa, a některých dalších druhů ovoce a zeleniny, může také způsobit příznaky.

Forma je další pokles spoušť. Můžete si myslet, plísní roste ve sklepě nebo koupelna – vlhký prostor v domě – ale spóry plísní také rádi mokré skvrny venku. Hromady vlhké listí jsou ideální živnou půdou pro plísně.

Nezapomeňte roztočů. Zatímco oni jsou obyčejné během vlhkých letních měsících mohou získat míchá do vzduchu při prvním zapnutí tepla na podzim. Roztoči mohou vyvolat kýchá, sípání a výtok z nosu.

Vraťme se zpět do školy může také vyvolat alergické reakce u dětí, protože plísně a roztoči jsou běžné ve školách.

Váš lékař nebo alergie může pomoci zjistit, co přesně je příčinou vašich slzení, svědění očí a výtok z nosu. Bude s vámi mluvit o vaší anamnézy a symptomů a může doporučit kožní test.

S kožním testem, lékař umístí malé množství alergenu na kůži – obvykle na zádech nebo předloktí – a pak píchnutí nebo škrábance na kůži pod ním. Pokud jste alergičtí na to, dostanete malé, zvednutý bouli, která svědí jako komáří kousnutí.

Někdy se krevní test může být použit k diagnostice alergie.