odkazy na další informace o koronární srdeční rizika onemocnění faktorů

Yaskary ztratila matku, otce a tetu ke vzniku srdečních onemocnění. A věděla, že její život by byl žádná výjimka, pokud vzala akci. U 49, ona cítila mírné bolesti na hrudi, a hodiny později prošla pětinásobný bypass. Mající jen jeden rizikový faktor zvyšuje pravděpodobnost vzniku srdečních chorob a Yaskary ví, že její život byl ušetřen, protože pochopila riziko zdědila. Dnes je hrdý na to, šířit slovo o srdečních onemocnění u žen. Pro ni je jizva na hrudi slouží jako symbol života.

Srdce Pravda je národní kampaň pro ženy o srdečních chorob a je sponzorován theernment, část theernment.

Eileen byl dva-pack-a-day kuřák po dobu 28 let. Když se snášel infarkt, chirurg otevřel její hrudník a našel 98 procent blokádu a její tepny rozpadl. Eileen se nedotkl cigaretu od té doby. Ischemická choroba srdeční je možné předejít, a každá žena má pravomoc snížit její rizikové faktory. Pro Eileen, každý den tráví – jako dobrovolný hasič a EMT, a se svým synem a vnuků – je dar.

NHLBI zdroje

Srdce Pravda je národní kampaň pro ženy o srdečních chorob a je sponzorován theernment, část theernment.

Non-NHLBI Zdroje

Srdeční choroby nebyl ani na radaru Jennifer. A když to televizní novinář utrpěl infarkt ve věku 36, to ji zastavil “mrtvý ve své stopy.” Jennifer nám připomíná, jak srdeční onemocnění trvá příliš mnoho našich maminky, sestry a přátelé z nás každý den. Čím více budeme sdílet naše příběhy, tím rychleji můžeme otočit stránku na srdeční choroby.

Srdce Pravda je národní kampaň pro ženy o srdečních chorob a je sponzorován theernment, část theernment.

V tomto Dr. Susan Redline Harvard Medical School / Brigham a ženské nemocnice popisuje její pokračující výzkum spánkové apnoe. Spánková apnoe je běžná porucha, která může zvýšit riziko na vysoký krevní tlak, srdeční infarkt, mrtvice, arytmie (nepravidelný srdeční tep), srdečního selhání, obezita a diabetes.

Jeden z projektů Dr. Redline, srdečního tepu studie, je porovnávání léčby spánkové apnoe, aby se zjistilo, zda snižují riziko srdečních onemocnění. Výsledky tohoto výzkumu, který je financován obnovy a Reinvestování zákona o americkém roku 2009, může pomoci snížit počet úmrtí z infarktu a mozkové mrtvice.

To se zabývá Exome projekt sekvenčního zpracování na NHLBI je. Umožněno zotavení a Reinvestování zákona o americkém roku 2009, tento projekt za předpokladu, šest ocenění na pěti akademických institucemi s cílem identifikovat genetické spojení do srdce, plic a onemocnění krve. Jednotlivé studie se bude zabývat zásadní zdravotní problémy, jako je srdeční infarkt, mrtvice, COPD (chronická obstrukční plicní nemoc), vysoký krevní cholesterol, vysoký krevní tlak, nadváha a obezita a další.

To popisuje rizikové faktory pro srdeční choroby. Můžete ovládat mnoho srdeční choroby rizikové faktory, ale některé nemůžeš. Podniknout kroky k prevenci srdečních onemocnění je klíčové. Například, nekouřit a přestat kouřit; usilovat o zdravé hmotnosti, být fyzicky aktivní, jíst pro zdraví srdce; znát svůj cholesterol, krevní tlak a množství glukózy v krvi, a vím, anamnézu vaší rodiny.

Pro více informací navštivte www.hearttruth nebo zdravotní témata ischemickou chorobou srdeční rizikových faktorů a onemocnění srdce u žen článků.

Při srdeční infarkt stane, že každé zpoždění v zacházení může být smrtelný.

Znát varovné příznaky srdečního infarktu a jak jednat může zachránit život, nebo někoho jiného.

NHLBI vytvořila novou sérii informativní a snadno čitelný infarktu materiálů, aby si diváci mohli lépe pochopit fakta o infarktu a jak jednat rychle, aby zachránit život.

Kliknutím na odkazy pro stažení nebo objednat NHLBI své nové srdeční záchvat materiály

“Nenechte riskovat s Heart Attack: znát fakta a jednat rychle” (k dispozici také ve španělštině)

“Heart Attack: Znát příznaky. Přijmout opatření.”

“Zjistěte, co na infarkt Pocit jako-Mohlo by to zachránit život”