odbornost a žebříčky – kožní T-buněčného lymfomu

Pokročilá diagnostika a léčba

Celostátně uznávané kvalifikace

V lékařských středisek, dermatologové, hematologů, radiačních onkologů, patologové a radiologové pracují jako multidisciplinární tým k péči o lidi s kožního T-buněčného lymfomu. Další odborníci jsou zahrnuty podle potřeby.

Lékaři budou pracovat s vámi zkontrolovat všechny své možnosti léčby a zvolit léčbu, která nejlépe vyhovuje vašim potřebám a cílům.

Mnoho způsobů léčby existují pro kožní T-buněčného lymfomu, od tělové krémy a gely na léky, světelnou terapii a radiační terapii.

Vzhledem k tomu, že je vzácné, málo lékařů kdy diagnóza nebo ošetřené osoby s kožního T-buněčného lymfomu. Odborníci však byly diagnostikovány a léčeny mnoho lidí s touto nemocí.

Cancer Center splňuje přísné normy pro National Cancer Institute Komplexní onkologická centra, které uznává vědecké excelence a multidisciplinární přístup k prevenci rakoviny, diagnóze a léčbě.

v Rochesteru ve státě Minnesota., ve městě Jacksonville, Fla., a v Scottsdale, Arizona., se zařadila mezi nejlepších nemocnic rakoviny v US News & World Report. Také se řadí mezi nejlepší dětské nemocnice pro léčbu rakoviny.