Odborníci nutkání širší screening pro diabetes mellitus 2. typu

Serena Gordon

HealthDay Reporter

Pondělí 26 říjen 2015 (HealthDay News) – Lékaři by měli Obrazovka s nadváhou a obezitou dospělých osob ve věku 40 a 70 let pro abnormální hladiny cukru v krvi a diabetem 2. typu, podle nových doporučení z USA preventivní služby Task Force.

Lidé s vysokým krevním cukru (glukózy) hladiny by pak měla být odkazoval se na intenzivní poradenství behaviorální která klade důraz na zdravé stravy a pravidelné cvičení, pokyny říkají.

“Lidé s abnormální krevní glukózy mají vyšší riziko progrese pro [typ 2] diabetu. Tím, že najde abnormální krevní glukózy brzy, může zabránit, aby cestu tím, že začíná životního stylu zásahy brzy,” řekl Dr. Michael Pignone, člen task force a profesor medicíny na University of North Carolina v Chapel Hill.

Tolik jak 86 milionů dospělých mají abnormální hladinu cukru v krvi. Beze změn životního stylu, bude mezi 15 a 30 procent z nich vyvinout diabetes 2. typu během pěti let, v závislosti na pozadí informací v pokynech.

Diabetes, což je stále více převládající ve Spojených státech, je hlavní příčinou srdečního infarktu a mozkové mrtvice, řekl Pignone.

Být nadváhou nebo obezitou je významným rizikovým faktorem pro diabetes mellitus 2. typu, řekl Pignone. Co představuje nadváhu? Pro ženu 5 stop 6 palců vysoký, obézní začne u asi 155 liber. Obezita u téže ženy začíná na 186 liber, v souladu s US National Heart, Lung a Blood Institute. Pro muže 6 stop vysoký, obézní začne u 184 liber, a obezita u 221.

Ostatní ovlivnitelné rizikové faktory patří které mají vysoký podíl břišního tuku, být fyzicky aktivní a kouření, pokyny řekl.

V současné době je Diabetes Association doporučuje rutinní screening u dospělých 45 let a starších, a dřívější screening u lidí s mnohočetnými rizikovými faktory pro vznik diabetu 2. typu. Řada dalších zdravotních skupin a doporučilo screening pro diabetes 2. typu pouze u lidí, kteří mají rizikové faktory, nové pokyny řekl.

Nová doporučení byla zveřejněna v říjnu 27 vydání Annals of Internal Medicine.

Pracovní skupina, nezávislý panel odborníků v oblasti primární péče a prevence, naposledy vydala pokyny pro screening hladiny krevního cukru v roce 2008. Přezkum pro nového nalezeno šest studie, které naznačily životní styl-modifikace programů může pomoci zabránit diabetu 2. typu, řekl Pignone. Dotyčná výzkumná lidí mladších 70 let, což je důvod, proč pokyny zastaví v tomto věku, dodal.

zdravé, chutné recepty, od a časopis dobře jíst.

I když cvičíte, měli byste počítat mezi …