odborná diskuse: jak se vypořádat s záchvaty vzteku na veřejnosti?

Stalo se to na každého rodiče v té či oné době. Jste v pokladen v obchodě s potravinami, nebo se snaží uložit šek v bance. Vaše dítě vybere ten nejhorší možný okamžik mít kompletní a úplnému roztavení. Všichni zírali. Co děláš?

Za prvé, si uvědomit, nejste sami. Dokonce i ‘s hostem rodičovství expert, Tanya Altmann, MD, prošel trapných veřejných záchvaty vzteku se svými dětmi, řekne účastníkům v našem on-line diskusi o zdravá rodina rutiny. Ona jednou musel opustit horký šálek kávy na pult a opustit své přátele ve Starbucks, když provedla křičící 18-month-old pod paží.

Záchvaty vzteku jsou běžnou součástí dětství. Ale existují způsoby, jak se můžete vydat ho v průsmyku, zkrátí je, nebo alespoň snížit jejich nukleární dopad. Altmann radí rodičům

Jedna maminka se rozhodla, že nemůže opustit se svým batoletem, když šel jaderné u obchodu s potravinami. Byla nakupovat sponky domácnosti poté, co byl zavřený během vánice. “Prostě jsem to ignoroval a usmál se na lidi kolem nás, a nakonec to vzdal. Právě na odchodu nebyla možnost. “Žádné záchvaty vzteku za posledních pár dní, ona hlásí, ale nemá v plánu jít zpátky do daného obchodu na chvíli.

Jak jste se zabýval tavení vašeho vlastního dítěte na veřejnosti?

Přidat se k této diskusi o rodičovství Společenství

Tanya Altmann, MD, FAAP, je nejprodávanější autor, pracující matkou, a UCLA vyškolený pediatr, cvičit v jižní Kalifornii.

Vana tim; Bedtim; Fuška; Čištění zubů