nemá dětskou pokožku vypadat modrý? příčiny a léčba

Rodiče by si měla prověřit jakoukoli modravou barvu oni skvrna na kůži jejich dítěte. Modrá kůže znamená, že podkladová krev, má spíše než modrý nádech pěknou růžovou barvu krve se spoustou kyslíku v něm. Naštěstí ve většině případů je to zcela normální a neškodný tak dlouho, jak je to dočasné.

Existují dva důvody, proč se krev pod kůži dítěte může vypadat modrý

Můžete zjistit, pokud není dostatek kyslíku v krvi kontrolou barvu kůže na celém těle vašeho dítěte. V případě, že je namodralá obsazení všude (a to zejména v oblastech s množstvím průtoku krve, stejně jako rtů, jazyka, a pochvy nebo šourek), by to mohlo znamenat celé krve je modrá a že by mohl být problém s srdce nebo plic ,

Více obyčejně, je to jen určité oblasti – stejně jako rukou nebo nohou -, která má modrý nádech. To je obvykle naprosto normální a jen odráží poněkud nezralé krevní oběh dítěte.

Ochrana dítě z Infectio; Baby Vision: Co vaše dítě See; Pomoc pro Baby Ekzémy Váš

Pokud máte obavy o modrým nádechem pokožky vašeho dítěte, zkontrolujte celé tělo. Off-a-na modré obsazení na rukou a nohou, s růžovou pokožkou jinde, není známkou problému.

V případě, že je do modra odlitek po celém těle, může být krev chybí dostatečné množství kyslíku. To je velmi znepokojující a měli byste okamžitě vyhledat lékařskou pomoc. Je to také co se týká pokud si všimnete jakýchkoli modř vůbec kdy se zdát, že Vaše dítě by mohlo být potíže s dýcháním.

Ale nemusíte se bát, pokud vaše dítě ruce a nohy zmodrá na krátkou dobu, když zbytek těla je růžové a vaše dítě dýchá normálně. Opět platí, že toto je pouze nezralé oběhový systém Vašeho dítěte při práci.

ZDROJ; “Klinické projevy onemocnění v novorozeneckém období”. (Kapitola 87), kterou Stoll B a Kliegman R. Nelson Textbook of Pediatrics. Behrman R, R a Kliegman Jenson H (eds). Saunders: Philadelphia. 2004.

Časné příznaky sluchu Los; Chraňte své děti: Get Your Shot; Bakterie v mateřských školkách: Otázky pro