loketní zranění – přehled témat

Úrazy jsou nejčastější příčinou bolesti lokte. Někteří lidé nemohou vzpomenout, co měl specifickou zranění, zvláště pokud příznaky začaly postupně nebo v průběhu všedního dne activities.To lépe pochopit zranění lokte, možná budete chtít, aby přezkoumaly strukturu a funkci lokte. Viz obrázek lokti.

Sportovní nebo rekreační aktivity; úkoly spojené s prací; Práce nebo projekty po celém domě; Falls.

Modřiny z odtržení nebo prasknutí malých krevních cév pod kůží; Poranění vazů, z ropy se vláken, které spojují kosti kostí kolem kloubů; Poranění šlach, které se připojují svaly ke kostem; Poranění kloubů (podvrtnutí), které se táhnou nebo roztržení vazy; Natažené svaly (kmeny) způsobené přetěžování svalů; Svalové slzy ani roztržení, jako vaše biceps nebo triceps v horní části paže; Zlomené kosti (zlomeniny) v horní části paže kosti (pažní) nebo předloktí kosti (ulna nebo poloměr) u loketního kloubu; Vykloubení loketního kloubu (z jeho normální polohy).

Koleno zranění se vyskytují nejčastěji v průběhu

Většina loket zranění u dětí vyskytují při činnostech, jako je sport nebo hru, nebo jsou výsledkem náhodných pádů. Riziko zranění je vyšší v kontaktních sportech, jako je zápas, fotbal, nebo fotbal či vysokorychlostních sporty jako cyklistika, in-line bruslení, lyžování, hokej, snowboarding nebo skateboarding. Lokty, předloktí, zápěstí, ruce a prsty jsou nejvíce postiženy oblasti těla. Jakékoliv újmy na dítě nebo dospívající, který se vyskytuje v blízkosti kloubu může poškodit rostoucí konce (růstové ploténky) z dlouhých kostí a musí být vyhodnocena.

Starší lidé mají vyšší riziko zranění a zlomeniny, protože ztrácejí svalovou hmotu a pevnost kostí (osteoporóza), zatímco oni stárnou. Mají také více problémů s vizí a rovnováhy, které zvyšují své riziko náhodného poranění.

Akutní poškození může být způsobeno přímým úderem, pronikající poranění nebo pádu klece nebo kroucením, škubání, zmačkání nebo ohybu lokte abnormálně. Bolest může být náhlé a těžké. Podlitiny a otoky mohou vyvinout brzy po zranění. Akutní poranění zahrnují