lékové alergie příznaky a procedury: penicilinu, sulfa léky, a více

alergie Trends

Musíte svůj lék řídit své zdraví. Mohou mít obrovský rozdíl ve vašem životě. Ale někdy, lidé mají alergickou reakci na lék.

Pokud jste žili s alergiemi, pravděpodobně víte zřejmou věci teď – neberou v zatoulaných koček, nemají viset asi v prašném podkroví, nevdechujte hluboce kouření salonky. Ale to nemusí stačit. Tam by mohlo být skryté alergie triggery a dráždivé všude kolem vás, že nemusíte vědět. “Skryté alergeny a dráždivé látky jsou velkým problémem pro lidi trpící alergiemi,” říká Hugh H. Windom, MD, spolupracovník klinický profesor imunologie na University of South Florida. “Je …

Pokud si myslíte, že máte alergii lék, informujte svého lékaře. Tam může být další léčba můžete zkusit místo.

Dokonce i u lidí, kteří nejsou alergičtí, mnohé léky mohou způsobit problémy, jako je podráždění žaludku. Ale během alergické reakce, uvolňování histaminu může způsobit příznaky, jako jsou vyrážky, kožní vyrážka, svědění kůže nebo očí, dopravní zácpy a otok v ústech a krku.

Mnohem závažnější reakce, tzv anafylaxe, mohou zahrnovat dýchací potíže, modré z kůže, závratě, mdloby, úzkost, zmatenost, zrychlení tepu, nevolnost, průjem a jiné vážné příznaky.

Penicilin a jiná podobná antibiotika jsou léky většina lidí jsou alergičtí na.

Jiné léky běžně vyskytují způsobit alergické reakce zahrnují drog sulfa, barbituráty, anti-zabavení léky a inzulín.

Váš lékař s vámi mluvit o vaší anamnézy a symptomů. Pokud si myslí, že byste mohli být alergičtí na antibiotika, jako je penicilin, může vám kožní test potvrdit.

Ale kožní testy nefunguje u všech drog a v některých případech to může být nebezpečné. Pokud jste měli těžká, život ohrožující reakce na určitém léku, lékař bude jednoduše vyloučit, že lék jako možnost léčby pro vás. Získání test na alergii, aby zjistili, jestli se závažná reakce byla “true” alergické reakce není potřeba, pokud existují i ​​jiné možnosti drog.