jíst žít stravu: recenze

Ztrácí 20-plus liber je velký úspěch, a Joel Fuhrman, MD, si klade za cíl pomohou udělat s jeho knihou, Jíte žít.

Jezte žít není jen o hubnutí bez pocitu zbaven nebo hlad. Je to také o zvýšení krevního tlaku, cholesterolu, a další.

Plán 6 týdnů ukazuje, že pokud budete jíst potraviny, které mají vysoký obsah živin a nízký obsah kalorií, můžete jíst více a cítit plnější po delší dobu. Fuhrman toto nazvat “Nutritarian” dieta.

Na tomto plánu, můžete snížit na některé sacharidy (chléb, těstoviny), cukru a oleje. Také přestat maso a mléčné výrobky po dobu nejméně 6 týdnů, a jíst více celé ovoce, zelenina, fazole a jiné luštěniny a cereálie.

V neomezeném množství, můžete jíst

V omezeném množství, můžete jíst

Hranice sektoru

Fuhrman říká, že je nejlepší se vyhnout alkoholu, pokud je to možné, ale můžete mít jeden nápoj denně, pokud který vám pomůže zůstat na plánu.

Omezení: Jedná se o velmi restriktivní diety. Budete jíst tun zeleniny, ve většině jídel, s ovocem, některé luštěniny, a omezené množství škrobu v jednom jídle. Nebudete jíst maso, mléčné výrobky, cukr, olej nebo vůbec na počáteční 6-týdenní plán. Po dokončení prvních 6 týdnů, může se znovu zavést bez tuku mléčné výrobky, maso, ryby, rafinovaných sacharidů, a olivový olej ve velmi malých množstvích. Pokud nechcete přidat živočišné produkty zpět, budete muset získat dodatečný vitamín B12, vitamín D, a potenciálně také doplněk mastných kyselin omega-3.

Pokud hledáte pro více postupný přechod k jedení nutritarian, Fuhrman je jiná kniha, Jíte pro zdraví, může být lepší volbou.

Vaření a nákupy: Budete strávit dobré množství času prepping a vařit zeleninu, ať už je to mytí, sekání, vaření v páře, pečení nebo – budete muset udělat hodně práce k výrobě 2 liber zeleniny budete potřebují jíst každý den.

Balené potraviny nebo jídla: Ne

In-person jednání: No.

Cvičení: Fuhrman doporučuje pravidelné cvičení, ale nenabízí konkrétní návrhy.

Eat to Live strava je vegetarián, vegan, low-sůl, s nízkým obsahem tuku a bez lepku (pokud se vyhnete zrna s lepkem) plán. Po prvních 6 týdnů, kdy určitá omezení uvolnit, můžete přidat živočišné produkty v omezeném množství, pokud se vám líbí.

Náklady: Strávíte zhruba stejnou částku za potraviny, protože když vaše vyrábět rozpočet poroste, budete trávit nic na maso nebo mléčné výrobky. Máte možnost koupit položky na webových stránkách Fuhrman to včetně GoldPLUS Starter Pack, která zahrnuje jednu z jeho knih a slevy na své výrobky.

Podpora: Můžete to udělat dietu na vlastní pěst, ale tam je další pomoc na internetových stránkách Furhman je. Můžete si koupit různé členství plány, které vám umožní přístup k různým hubnutí nástrojů, recepty a členem diskusních fór.

Funguje to?

Budete absolutně zhubnout na tomto plánu, ale nemusí být schopen dělat to dlouhodobě. Jíst žít, je velmi nízký obsah kalorií, bílkovin, tuků a sodíku a vysoký obsah vlákniny.

pokyny vláda USA je doporučilo přesouvá směrem k větší stravy rostlinného původu, ale to extrémně restriktivní dieta ještě o krok dál trvá. To eliminuje některé skupiny potravin, a to neumožňuje občerstvení, cukr, nebo olejích, které by mohly značně znesnadňují, aby zůstali dál.

Fuhrman slibuje ztrátu 20 liber za 6 týdnů od svého vegan typu stravy, která vyzývá k jídlu značné množství zeleniny, nejméně jeden šálek fazolí a 4 porce ovoce a několik dalších potravin každý den. diety na rostlinné bázi může být zdravá, pokud budete mít doplňky získat chybějící živiny.

Je to dobré pro určité podmínky?

Jíst žít s nízkým obsahem kalorií, sodíku, a tuk může samozřejmě snížení hladiny cholesterolu a snížení rizika onemocnění srdce, stejně jako kapka liber.

Každý, kdo má střevní onemocnění mohou mít potíže toleruje množství ovoce, zeleniny a fazolí.

Před zahájením tohoto plánu se poraďte s lékařem.

The Final Word

Tento plán je ideální pro vegany a milovníky vegetarián, kteří mají rádi velké objemy syrového a vařeného produktu. To vyžaduje lotů čas v kuchyni a velkým množstvím čerstvých produktů, které mohou být nákladné.

Lidé, kteří milují sladkosti, mléčné výrobky, maso a vejce nebudou splněny v plánu. Absence mlékárny v průběhu prvních 6 týdnů plánu a omezenému množství celozrnných výrobků, olejů a bílkovin jsou možné obavy. Váš lékař nebo dietolog může nechat víte, co je třeba udělat, aby se všechny vitaminů a minerálních látek, které potřebujete, zatímco na tomto plánu, a to zejména v nejpřísnějším fáze.

ZDROJE

Fuhrman, J. jíst žít, Little, Brown and Co. 2011.

DrFuhrman.

zdravé, chutné recepty, od a časopis dobře jíst.

I když cvičíte, měli byste počítat mezi …