jíst ven s diabetem: předkrmy, dezerty, Entrees

diabetes Trends

Dva z nejlepších tipů, které můžete použít v restauracích se dívat na sůl a snížit porce.

Mít diabetes neznamená, že budete muset vzdát každý kousek chleba nebo talíře těstovin. Stále můžete vychutnat jídlo připravené z obilí, jak dlouho budete dělat jim celozrnných výrobků; Celá zrna jsou plné vlákniny, což může pomoci snížit hladinu cholesterolu a snížit riziko srdečních onemocnění. Fiber zpomaluje trávení a vstřebávání sacharidů a nesmí zvýšit hladinu cukru v krvi tak rychle, jak rafinovaných zrna. A protože celá zrna pomůže cítit plnější déle, mohou vám pomoci spravovat své hmotnosti.

Tyto tipy kurz-by-kurz pomůže

předkrmy

saláty

Hlavní chod

dezerty

Počet dávek v mnoha restauracích jsou často dost velký, aby obědy po dobu 2 dnů. Při stravování mimo domov

ZDROJE

Vyberte si čerstvé ovoce a zeleninu; Vyhnout se polévky a bujóny; Drž se od chleba a rohlíky s slaný, máslovou krusty.

Vyberte čerstvého ovoce a zeleniny; Vyhnout se nakládaná zelenina, v konzervách nebo marinované zeleniny, uzená masa, kořeněné krutony, sýry, a solené semena; Objednat salátových zálivek na boku, a používají malé množství z nich.

US Department of Agriculture, americkým ministerstvem zdravotnictví a sociálních služeb: “Směrnice Dietní pro mnoho lidí na celém světě 2010.”

Diabetes Association: “Tabulka tipy.”

Vyberte si hladké potraviny, včetně roštu, grilované nebo pečené maso, drůbež, ryby nebo korýše; Vyberte hladké zeleninu, brambory a nudle; Poraďte se se svým server o volbách v menu s nízkým obsahem soli, a zeptat se, jak se připravují potraviny; Dotaz na potraviny, které mají být vařené bez soli a glutamanu sodného (MSG); Vyhněte restaurací, které neumožňují zvláštní přípravu potravin (například formou švédských stolů restaurací a strávníků); Vyhnout se rendlíky, míchané pokrmy, omáčky a omáčky; Na fast-food restaurace, přeskočte speciální omáčky, koření a sýr; Vyhnout se slané koření a ozdoby, jako jsou olivy a nakládané zeleniny.

Vyberte si čerstvé ovoce, zmrzlina, šerbet, želatiny a prostý koláče.