jednoduché způsoby, jak zhubnout: celozrnných výrobků, čaj a další

Téměř jakmile Times Square míč kapky a konfety je hozen, mnozí z nás začít dělat rezoluce ke zlepšení našeho zdraví a naše životy. Poté, během několika týdnů, naše odhodlání často mizí – a vrátíme do našich starých, špatné návyky. Ale co když, místo toho se snaží dělat rozsáhlé změny, jsme se rozhodli pouze řešit několik jednoduchých způsobů, jak zhubnout a posílit zdraví?

Rezoluce zdraví a hubnutí, které stojí největší šanci životností jsou ty, které vyžadují menší, proveditelné změny, říkají odborníci.

Klíčem k úspěchu je mít malé, pozitivní kroky a kupředu důsledně, “říká Penny Kris-Etherton, PhD, profesor výživy na Penn State University.” Lidé musí být realistický o změnách, které mohou dosáhnout.

David Katz, MD, ředitel prevence Výzkumného centra pro Yale University, říká, že jedním z klíčů k tomu, že rezoluce, které vydrží, je udělat více plánování a méně hlásat.

“Rezoluce bývají věci inspirace, ale trvalé změně chování je látka plánování, udržitelné motivace a pečlivém zvážení kladů a záporů,” říká v e-mailovém rozhovoru.

Například, jak říká, mnohem důležitější než “vůle” jsou dovednosti, jako učit se interpretovat údaje na potravinách, a když jí ven určit nejlepší možnosti.

Kromě toho, experti říkají, že rezoluce, které nabízejí nějaký znatelný výsledek během několika týdnů může také pomoci udržet si motivaci jít dál. To znamená, že zde je pět jednoduchých způsobů, jak zhubnout a zlepšit své zdraví – z nichž mnohé vám může přinést pozitivní výsledky v polovině ledna!

Buďme upřímní: Vidět číslo na konci dne mohou získat více chůzi v mnohem větší zábava (mluvit o okamžité uspokojení). Není to špatné pro investici ve výši kolem 15 $.

Ve snaze dosáhnout cíle, jako například 10,000 kroky na konci dne, může být jen motivací je třeba být neustále v pohybu. Výzkumníci přičleněné Stanford University se podíval na výsledky 26 studií zahrnujících využití krokoměry u dospělých. Zjistili, že výsledky studie ukázaly, že lidé, kteří používají krokoměry výrazně zvýšila jejich fyzickou aktivitu – a trvalo více než 2.000 kroky za den více než účastníků studie, kteří neužívali krokoměr. Dále, výzkumníci zjistili dva fyzické výhody v důsledku opotřebení krokoměr – snížení BMI dobrovolníků (index tělesné hmotnosti) a jejich systolického krevního tlaku.

Po pouhých dvou týdnech chodí víc, můžete vidět některé měřitelné přínosy pro zdraví, taky. Chůze dokonce 30 minut každý den po dobu dvou týdnů by mělo být dost pro lidi s vysokým krevním tlakem lépe vidět krevní tlak, a lidé s cukrovkou nebo zvýšenou hladinou cukru v krvi lépe vidět hladinu cukru v krvi, říká Karen Collins, MS, RD, CDN, výživa poradce institut pro výzkum rakoviny.

zdravé, chutné recepty, od a časopis dobře jíst.

I když cvičíte, měli byste počítat mezi …