jednoduché způsoby, jak cvičit doma nebo v práci

Víš, že to měli udělat: dostat z autobusu zastávku nebo dvě rané a chodit zbytek cesty do kanceláře, nebo zaparkovat auto na vzdáleném okraji mall parkovišti. Ale může tento druh každodenních činností skutečně považovat za cvičení? Mohou brát schody namísto výtahu opravdu vás zdravější a fit?

“Rozhodně,” říká fyzioterapeut cvičení Geralyn Coopersmith, senior manažer Equinox kondiční trénink Institute v New Yorku a autor Fit a samice: The Perfect fitness a výživy herní plán pro svůj jedinečný Karoserie.

“Můžete dostat do formy a snížit riziko vzniku srdečních onemocnění nebo diabetes typu 2 s každodenní činnosti, jako je chůze do schodů, chůze více a zvedání své děti,” vypráví.

Bude vás připravit na maraton? Pravděpodobně ne, “vtipkuje.” Ale bude to držet od pádu zemřel na srdeční infarkt? Dost možná.

Dobrou zprávou je, existuje spousta jednoduchých způsobů, jak propašovat nějaké snadné cvičení do vašeho každodenního života doma nebo v práci, říká.

“Jsme taková vše nebo nic společnost, ale na konci dne jste lépe strávit pět minut chůze na místě pak říkat” nemůžu trénovat na maraton, takže nebudu dělat cokoli, “říká Coopersmith.

Nic není problém, něco, co je dobré, a více je lépe do určité míry, “dodává fyziolog Robyn Stuhr, výkonný viceprezident Rady o cvičení (ACE) v San Diegu v Kalifornii.” Myslím, že lidé váhají, když si myslí mají foukané velkou cvičení příležitost, ale ne vždy je třeba udělat celou rutinu. Vše, co můžete udělat pro zvýšení aktivity v průběhu dne je dobré.

Definovat něco? “Jen chůzi, na rozdíl od převzetí vozu, je významná a může být rozdíl ve vaší hmotnosti a zdraví srdce,” říká Coopersmith.

Pokud opravdu chcete spálit nějaké kalorie? Lezení po schodech je velká ztráta hmotnosti cvičení. “Nemůžete je porazit,” říká. “Podnikne veškeré další kroky, takže si opravdu fungují vaše nohy déle. To může opravdu dělat to náročný trénink.

I když cvičíte, měli byste počítat mezi …

I když cvičíte, měli byste počítat mezi …