infarkt testy a diagnóza

V ideálním případě musí lékař obrazovce během pravidelných fyzických zkoušek pro rizikových faktorů, které mohou vést k infarktu.

Pokud jste v nastavení nouzového na příznaky infarktu, budete požádán, aby popsal své příznaky a mají krevní tlak, puls a teplota kontrolována. Budete napojen na srdeční monitor a budou téměř okamžitě podstoupit vyšetření, aby se zjistilo, zda máte infarkt.

Dodatečné zkoušky

Testy pomůže zjistit, zda vaše příznaky, jako je bolest na hrudi, naznačují, srdeční infarkt nebo jiného stavu. Tyto testy zahrnují

Pokud jste prodělali srdeční infarkt nebo jeden vyskytují, budou lékaři podnikly okamžité kroky k léčbě Váš zdravotní stav. Můžete také podstoupit tyto další testy

Cvičení zátěžový test. Za několik dnů nebo týdnů po infarktu, můžete také podstoupit zátěžový test. Zátěžové testy měří, jak vaše srdce a cévy reagují na námaze. Můžete chodit na běžícím pásu nebo šlapání na stacionárním kole, zatímco připojený k EKG přístroji. Nebo můžete obdržet drogu nitrožilně, které stimuluje vaše srdce podobné cvičení.

Lékař může také nařídit test jaderné stres, který je podobný jako zátěžového testu, ale používá je vstřikován barvivo a speciální zobrazovací techniky produkovat detailní snímky svého srdce, když jste cvičení. Tyto testy mohou pomoci určit vaši dlouhodobou léčbu.

Srdeční počítačová tomografie (CT) nebo magnetickou rezonancí (MRI). Tyto testy mohou být použity k diagnostice srdečních onemocnění, včetně rozsahu poškození srdečních záchvatů. V testu srdeční CT, můžete ležet na stole uvnitř stroje tvaru koblihy. X-ray trubice uvnitř stroje se otáčí kolem své tělo a sbírá obrazy svého srdce a hrudníku.

V MRI srdce, je ležet na stole uvnitř dlouhou tubelike stroj, který vytváří magnetické pole. Magnetické pole vyrovná atomových částic v některé ze svých buněk. Pokud jsou vysílány rádiové vlny k těmto uspořádaných částic, které produkují signály, které se mění v závislosti na typu tkáně jsou. Signály vytvářet obrazy svého srdce.