Fesoterodinem (orální cestou) bezpečnostní opatření

Je velmi důležité, aby lékař bude kontrolovat pokrok v pravidelných návštěvách. To umožní, aby váš lékař zjistit, zda je lék správně fungují, a rozhodnout, zda by měly i nadále vzít.

Tento lék může vyvolat potu méně, což způsobuje vaše tělesná teplota stoupat. Dbejte zvýšené opatrnosti, aby se nestala přehřátí během cvičení nebo horkého počasí, zatímco vy se tento lék užívat, protože přehřátí může dojít k přehřátí.

Vyhněte se pití alkoholu během užívání tohoto léčivého přípravku.

Tento lék může způsobit, že některé lidi, aby se stal závratě nebo ospalost nebo máte rozmazané vidění. Ujistěte se, že víte, jak budete reagovat na tento lék předtím, než budete řídit, obsluhovat stroje nebo dělat cokoli jiného, ​​co by mohlo být nebezpečné, pokud jste závrať, pes není v afektu, nebo není schopen vidět dobře.

Tento lék může způsobit sucho v ústech, nosu a krku. Pro dočasnou úlevu od sucho v ústech, použití bez cukru bonbóny nebo žvýkačky, tavit kousky ledu v ústech, nebo použít slin náhražku. Nicméně, pokud vaše ústa i nadále cítit v suchu po dobu delší než 2 týdny, poraďte se se svým lékařem nebo zubním lékařem. Pokračující suchost v ústech může zvýšit riziko zubního onemocnění, včetně zubní kaz, onemocnění dásní a plísním.

Neužívejte jiné léky, pokud byly projednány s lékařem. To zahrnuje léky na předpis nebo nepředepsání (over-the-counter [OTC]) léky a bylinných nebo vitaminové doplňky.