fast food dieta aktualizace: lepší možnosti pro hubnutí

Kardiolog Stephen Sinatra, MD, se domnívá, můžete zhubnout, aniž by se na Drive-Thru nebo dělat hodně vaření.

Háček? Fast Food Diet učí, jak pečlivě vybírat položky menu a držet s pravidlem 80/20: Pokud budete jíst správné 80% času, to je v pořádku, aby marnotratnost zbývajících 20% času.

Budete jíst tři jídla a dvě svačiny denně, všechny zakoupeny od různých fast-food řetězce a restaurací či obchodů se smíšeným zbožím.

Když byl Fast Food Diet kniha vyšla v roce 2006, volby zahrnuty Burger King francouzský toast hole, Panda Express hovězího masa a brokolice, McDonald Caesar salát s grilovaným kuřecím masem, a dokonce i Double Chocolate Chip Cookie od stanice metra. Sinatra udržuje webové stránky, které mohou poskytnout více informací o lepších možností rychlého občerstvení.

Smažené potraviny nejsou součástí plánu, takže budete muset rozloučit s hranolky. Limonády slazené s vysokým obsahem fruktózy kukuřičného sirupu je také tabu.

Ale nesmíte chybět. Sinatra nabízí návrhy pro lepší náhrad pro některé ze svých oblíbených a jednoduchých tipů pro snížení tuku a kalorií, a přitom se těší stravu převážně z restaurací rychlého občerstvení.

Alkohol je povolen s mírou. Můžete se těšit občas sklenku vína nebo koktejlem a popíjet pomalu, vychutnával si ji, takže se nemusíte chtít více.

Omezení: cheeseburgery? Povoleny. Pizza? Povoleny. Rohlík snídaně sendvič? Ano. V plánu je méně o tom, co je tabu a více o tom chytrých swapy, které holení tuku a kalorií, a přitom vám umožní vychutnat své oblíbené polotovary.

Vaření a nakupování: Je-li vaření není vaše věc, to není nutné na tomto plánu. Můžete jíst, nebo vařit doma tolik, kolik chcete, ale musíte držet kalorií a nabídky návrhů ve stravě.

Balené potraviny nebo jídla: Ne

In-person jednání: No.

Cvičení: Není nutné. Sinatra propaguje chůzi jako ideální cvičení, ale netrvá na tom jako součást 6-týdenní dietní plán.

Bude to náročné, ale ne nemožné, pro vegetariány najít dostatek možností rychlého občerstvení dělat dobře na dietu. Ti, kteří po nízkotučnou nízkým obsahem soli, veganské, nebo bezlepkové diety by měl hledat jiné dietní plán.

Náklady: Pokud jste již jíst u většiny jídel, budete pravděpodobně trávit stejné množství.

Podpora: Děláte tuto dietu na vlastní pěst.

Funguje to?

Ačkoli jíst fast food je spojena s vyšší hmotnosti, zdravější volby rychlého občerstvení může mít jiný výsledek. Neexistuje žádné konkrétní údaje o tom, zda fast food dieta bude mít za následek úbytek hmotnosti či zlepšení zdraví, ale výběrem položek s nižší kalorií a vyšší ve výživě je dobré místo pro start – zejména pro zaneprázdněné lidi, kteří nemají rádi vařit.

Je to dobré pro určité podmínky?

Každý, kdo pozorně sleduje své stravovací návyky ze zdravotních důvodů by měl mít na pozoru. Poraďte se se svým lékařem.

Dokonce i zdravé možnosti rychlého občerstvení mají tendenci být vysoký obsah sodíku, takže někdo s onemocněním srdce nebo vysoký krevní tlak by musel být opatrný.

Obecně platí, že lidé se zdravotními podmínkami lze použít tuto knihu jako vodítko k tomu, že zdravější volby a zároveň jídelní ven – ale že by bylo lépe jíst většinu potravin doma.

Mějte na paměti, že kniha vyšla v roce 2006, takže hodně z rychlých voleb potravy jídlo a výživu mohou být zastaralé.

The Final Word

Síla této diety je, že je snadné a nebude trvat mnoho práce. Nevýhodou je, lidé stále musí spoléhat na vnějších zdrojích krmit sami namísto učení, jak připravit jídlo doma.

Tato dieta by mohlo pracovat pro někoho, kdo jí rychlého občerstvení a chce lépe se rozhodovat, když jsou objednávce. V podstatě je to odrazový můstek ke zdravějšímu jídelníčku. Tento plán nemusí pracovat pro někoho hledají další způsoby, jak připravit a jíst výživná jídla celých doma.

ZDROJ

Sinatra, S. Fast Food Diet, John Wiley & Sons, 2006.

zdravé, chutné recepty, od a časopis dobře jíst.

I když cvičíte, měli byste počítat mezi …