expertů nejlepší dieta tipy na hubnutí

Doufat, že ztratit pár liber v čase pro plavkách sezónu – a unavený ze všech humbuk kolem “zázrak” hubnutí léčí? Abychom vám pomohli získat odpovědi o tom, co opravdu funguje na hubnutí, obrátil se k osmi vyhlášené dietních a odborníků na výživu pro své oblíbené dietní tipy.

Zde jsou jejich top 10 dietní tipy a triky pro úspěch hubnutí

Jíst několikrát po celý den pomáhá udržet hlad na uzdě a zároveň zachovat vaše energie nahoru, říkají odborníci.

“Boj Bitva v Ardenách vyplněním menších jídel představovat bílkovin a vlákniny, které jsou rozmístěny rovnoměrně po celý den,” říká Elizabeth Ward, MS, RD, nutriční poradce, který napsal několik knih o stravě a výživě.

Půl krůtí wrap; S nízkým obsahem tuku arašídové máslo na tlustou multigrain cracker; Non-tuk řeckém stylu jogurt s několika uncí ořechů; Dva kusy nízkotučným sýrem řetězec s kouskem ovoce

V případě, že mini-jídlo přístup nelíbí, plánovat zdravou svačinu mezi obědem a večeří, takže nemusíte dostat v noci příliš velký hlad. “Polední svačinu vám dává energii, aby ukončil svůj pracovní den a cvičit na cestě domů,” říká Pamela Peeke, MD, Discovery Health TV šéf lékařské korespondent pro výživu a fitness.

A co dělá zdravou svačinu? “Klíčem k úspěchu je zahrnout protein a nemůže spoléhat na sacharidy sám, jako preclíky a kousek ovoce,” říká Peeke.

Některé dobré volby

“Obecně platí, že čím méně zpracované jedná o potravinu, tím pomaleji to trvá stravitelné, a čím déle udrží cítíte spokojený a plný,” říká pediatr David Ludwig, MD, autor Ukončení Food Fight.

Například, jablko je více než plnicí stejným množstvím jablečné a jablečnou náplň je více než jablečný džus …

zdravé, chutné recepty, od a časopis dobře jíst.

I když cvičíte, měli byste počítat mezi …