Expert Q & A: ztrátě hmotnosti dítěte

Přibírat na váze, je nezbytné v průběhu těhotenství, ale jakmile dítě přijde, může většina maminky nemůže dočkat, až ztratí váhu navíc. Ale hubnutí po porodu je odlišná od zhubnout jindy, zvláště pokud kojíte své dítě.

Chcete-li získat odbornou radu, jak ztratit Baby Hmotnost zdravý způsob, obrátil se k Elizabeth Ward, MS, RD, odborník v těhotenství, kojení, a děti ‘výživy, a autor očekávají to nejlepší. Tady je to, co měla na srdci.

Trvá hodně kalorií a správné výživy podpořit růst a vývoj nového života, takže je velmi důležité, že budete jíst zdravou stravu, když jste těhotná. Zároveň je ale třeba dávat pozor, aby získali příliš mnoho nebo příliš malou váhu.

Většina lékařů zakládají své doporučení přírůstku tělesné hmotnosti na hmotnost mámy před těhotenstvím. Ženy s normálním BMI (index tělesné hmotnosti) by měli získat kdekoli mezi 25 a 35 liber, a až 45 pro dvojčata. Nadváhou ženy mohou být schopen bezpečně získat od 15 do 25 liber, avšak neměly by těhotenství jako čas pro dietu nebo ztratit pre-těhotenství hmotnosti.

Informujte se u svého lékaře, aby zjistit, zda je pro vás bezpečné získat menší nebo větší než doporučený rozsah. Těhotenství je velmi osobní cesta, a co je nejdůležitější, je postarat se o sebe, jíst zdravou stravu, a ujistěte se, že budete mít své prenatální vitamíny, aby vám všechny živiny, které potřebujete pro vás a vaše dítě.

Tam bude více ztrácet poté, co se dítě narodí, a studie ukazují, že pokud nechcete dostat ho do roka, navíc hmotnost je více pravděpodobné, aby se stal trvalým. A pokud uvažujete o získání znovu těhotná, je nejlepší se vrátit ke svému zdravému výchozí hmotnosti před početím.

To je mýtus. Získání příliš velkou váhu nemusí nutně způsobit, že dítě bude větší. Jen proto, že jsou “jíst za dva” neznamená, že byste měli jíst dvakrát tolik. Získání než 25-35 liber pro jednoho porodu jen ztěžuje ztratit poté, co se dítě narodí.

zdravé, chutné recepty, od a časopis dobře jíst.

I když cvičíte, měli byste počítat mezi …