erektilní dysfunkce, kouření účinky, a jak přestat kouřit

Erektilní dysfunkce Trends

Vyberte datum pro ukončení a pak se připravit na datu; Odstraňte všechny cigarety, popelníky, zápalky, zapalovače a ze svého domova, kanceláře, a auto; Pokud kouříte více než devět cigaret za den, poraďte se se svým lékařem o léky, které vám mohou pomoci přestat kouřit; Když máte nutkání kouřit, řekni sám sobě, “Kouření už není možné,” a něco odvést sami; Změňte své rutiny. Snažte se vyhnout lidem či situacím, které činí chcete kouřit; Usilovat o podporu rodiny, přáteli a spolupracovníky. Řekněte všem kolem vás, že se chystáte, aby přestali kouřit; Trávit čas dělat relaxační aktivity pro snížení stresu; Cvičení; Trávit více času v místech, které neumožňují kouření; Udržujte dostatek nízkokalorické občerstvení po ruce; Připomeňte si výhod nekouření, včetně lepší sexuální funkce.

Pokud kouříte a máte obavy o erektilní dysfunkce (ED), není lepší čas skončit než nyní.

Jakmile přestanete kouřit, vaše zdraví začne okamžitě zlepší. Váš krevní tlak zlepšuje. Vaše šance na infarkt klesá. A co je nejdůležitější pro prevenci ED, krevní oběh začíná zlepšení během 2 až 12 týdnů.

Jak se vám přestat? Zde je několik tipů, které vám pomohou začít

Můžete mít nějaké abstinenční příznaky, ale to obvykle trvá méně než 2 týdny.

K dispozici bude také některé obtížné nutkání, že budete úspěšně řešit.

Někteří lidé přibývají na váze, kdy přestat, ale můžete si udržet svoji váhu tím, že pravidelné cvičení a omezení množství tuku ve stravě.

Tam jsou tam věci, které vám pomohou přestat kouřit

Promluvte si se svým lékařem, aby zjistili, zda jedna z těchto pomůcek je pro vás to pravé.

ZDROJE

Cancer Society.

Odvykání kouření.

Pharmaca.