epilepsie péče

světoznámých epilepsie týmy patří neurology, neurosurgeons, zobrazovací specialisty (radiology), duševní zdraví specialisty (neuropsychologists) a další odborníky, kteří pracují společně, aby přesně péči, kterou potřebujete.

Které mají všechny tyto subspecialized odborných znalostí v jednom místě se zaměřením na vás, znamená to, že nejste jen na to jedno stanovisko – vaše péče je diskutována mezi týmem, vaše výsledky testů jsou k dispozici rychle, schůzky jsou plánovány v koordinaci, a nejvíce vysoce specializované epilepsie odborníci ve světě jsou všichni pracují společně pro vás.

Co by mohlo trvat měsíce dosáhnout na jiném místě lze obvykle provádí pouze v několika dnech.

Oba týmy epilepsie péče využívají pokročilou technologii, včetně odčítání iktální SPECT coregistered na MRI (SISCOM), electroencephalography, počítačová tomografie, magnetická rezonance, pozitronové emisní tomografie a dalších testů přesně diagnostikovat epilepsie. Každá lokalita nabízí lůžkovou video EEG epilepsie monitorování.

S state-of-the-art výzkumných a laboratorních zařízení, odborníci jsou neustále hledají nové lékařské poznatky a inovace takového pro lidi s epilepsií. Dnešní výzkumné týmy studují potenciální ošetření, včetně nových léků, implantovanými mozkové stimulace zařízení a nových operačních možností. Řada klinických studií a dalších klinických studií může být k dispozici.

Národní asociace epilepsie Centers (NAEC) ceny všechny tři kampusy jako Level 4 epilepsií center, které poskytují nejvyšší úrovně diagnostiky a léčby možností pro lidi s epilepsií.

Pokročilá diagnostika a léčba

v Rochesteru, Minn., řadí # 1 pro neurologii a neurochirurgii v US News & World Report žebříčku nejlepších nemocnic. v Scottsdale, Arizona., patří mezi nejlepších nemocnic na neurologii a neurochirurgii a v Jacksonville, Fla., je zařazen vysoce výkonné pro neurologii a neurochirurgii v US News & World Report. rovněž patří k nejlepším dětským nemocnicím na neurologii a neurochirurgii.

navštivte svého lékaře

Celostátně uznávané kvalifikace