epilepsie a záchvaty příčiny

Epilepsie se může rozvinout i když nemají žádné rizikové faktory (věci, které zvyšují riziko). Příčinou může být vždy identifikovat. To platí zejména v mnoha formách dětské epilepsie. Pro některé lidi, epilepsie může vyplývat z nádoru, infekce nebo poškození mozku.

Zde je společný scénář pro rodiče dítěte s epilepsií: Zjistíte, že váš syn opustil jeho boty ve středu podlaze v obývacím pokoji pro bůhvíkolikáté, nebo že on ještě nebyl vyčištěn svého pokoje tři týdny poté, co požádala ho, nebo že popelářský vůz přišel a odešel dnes ráno, ale nikdy táhl plechovky na chodníku; Takže jste se rozhodli, že je čas na kus řeči. Ale jak se ke svému synovi stanovit zákon, zastavení krátká. Co když můj ječí na něj způsobí záchvat; Jedná se o běžný …

Epileptické záchvaty dojít při abnormálních výbuchy elektrické energie v mozku, krátce narušit normální funkci mozku. Není vždy jasné, co spouští výbuchů abnormální elektrické aktivity.

Podmínky, které mohou způsobit záchvaty zahrnovat

Zranění hlavy; Mozková mrtvice nebo podmínky, které ovlivňují krevní cévy (cévní systém) v mozku; Kornatění tepen (ateroskleróza) v mozku; Mozkový nádor; Brain infekce, jako je meningitida nebo encefalitida; Alzheimerova choroba; Alkoholu nebo zneužívání drog nebo odstoupení.

Nádory, zjizvená tkáň od úrazu nebo nemoci, nebo abnormální vývoj mozku může dojít k poškození určité oblasti mozku a způsobit parciální záchvaty. Ale nemusí mít některá z těchto podmínek a stále vyvíjet epilepsie.