epilepsie a záchvaty jízda: DMV zákony a informace

Jízda s epilepsií znamená vyvážení potřebu nezávislosti proti potřebě bezpečnosti.

V někoho s epilepsií, některé spouští může vést k záchvatu. Identifikovat a sledovat konkrétní chování, prostředí nebo fyzické a psychické příznaky, které předcházejí útokům. To není neobvyklé, například, cítit otrávený nebo povznesený několik hodin před grand mal záchvatu, a bezprostředně před útokem; Kromě toho, že osoba se může stát, že došlo k varování “auru” – snad cizí pach nebo chuť: Toto upozornění může vám umožní lehnout včas, aby se zabránilo pádu. V případech, kdy je aura je …

Každý stát má individuální jízdní předpisy. Lidé trpící epilepsií jsou povinni ohlásit jejich stav, aby jejich státní oddělení motorových vozidel (DMV). Avšak státy vyžadují různé lidi, aby dělali hlášení. Některé státy vyžadují lékaře kontaktovat DMV. Jiné státy vyžadují, aby pacient podepsat jednoduchý formulář v době podání žádosti o koncesi nebo v okamžiku obnovení licence, deklarovat, že budou informovat DMV změn v jejich zdravotního stavu nebo schopnosti řídit.

Když člověk s epilepsií chce jet poprvé, bude žádost muset být vyplněny. Když se někdo, kdo již vlastní řidičský průkaz je nově diagnostikována s epilepsií, že člověk je zodpovědný oznámit správnou autoritu.

Jedinci s nekontrolovatelnými záchvaty mají vyšší riziko nehody, pokud pohon, což je důvod, proč lékaři radí pacientům s křečí, že by neměli řídit, dokud jejich záchvaty jsou pod kontrolou. To může být po šesti měsíců nebo rok v závislosti na stavu. V případě, že dobře kontrolovaná osoba má záchvat po lékař změní léky, pacient může nebo nemusí být schopen pokračovat v jízdě.

Záchvaty jsou nepředvídatelné a dokonce i malý záchvat v nevhodnou dobu může vést ke zranění nebo smrti. Nejlepším řešením, pokud je to možné, je dostat pod kontrolu záchvatů. K tomu, spolupracovat s lékařem se dostat na správnou léčbou a upřímně diskutovat o svých záchvatů s ním nebo s ní.

Informace se mohou měnit. Obraťte se na DMV kancelář vašeho státu pro nejaktuálnější informace.

Zabavení psi a další způsoby zvířata zlepšit zdraví

ZDROJE

Epilepsie Foundation: “Řízení dopravních prostředků a Travel.”

Epilepsie Foundation: “Řízení dopravních prostředků a epilepsie.”