Elektromyogramové (EMG) a nervové studie drátová

Electromyogra; (EMG) měří elektrickou aktivitu svalů v klidu a Durin; kontrakce. Studie vedení nervu měří, jak dobře a jak rychle nerv; může poslat elektrické signály.

Pokud máte bolesti nohou nebo znecitlivění, může mít tyto testy, aby zjistili, jak moc jsou vaše nervy jsou ovlivněny. Tyto testy zkontrolovat, jak dobře vaše míšní nervy a nervů na horních a dolních končetinách pracují.

A; EMG je děláno

Studie nervové vedení je don; na

Najít nemoci, které poškození svalové tkáně, nervy, nebo křižovatka; mezi nervem a svalem. Tyto problémy mohou includ; ; herniated disk, amyotrofická laterální skleróza (ALS, o; myasthenia gravis (MG); najít příčinu slabosti, ochrnutí nebo svalové záškuby, problémy ve svalu, nervy zásobující sval, míchy, nebo th, rozloha mozku, která ovládá svaly mohou způsobit tyto příznaky EMG laň,. nevykazují mozku nebo míchy onemocnění.

Najít poškození periferního nervového systému, který zahrnuje al; nervy, které vedou od mozku a míchy a menší nervu; že větev z těch nervů. Tento test je často používán t; pomůže najít problémy, nervové taková; syndrom karpálního tunelu o; Guillain-BarrÃsyndrome.