Earl Watson kryt pro UCLA Bruins

JMÉNO: Earl Watso; TEAM: UCLA Bruin; POLOHA: Guar; ZRANĚNÍ: Sítnicové díra, levé oko

Podobné zranění – Hokej: Bryan Berard, Toronto Maple Leaf; Fotbal: Joe Panos, Buffalo Bill; Dan Clemente, Harvard Crimson

Watson byl diagnostikován s dírou v sítnici jeho levé oko poté, co utrpěl ránu do oka ve druhém kole vítězství Bruins ‘vs. Maryland. Lékaři se domnívají, že díra tam byl po určitou dobu, a v případě, že nebyla diagnostikována, pokud je to, že by bylo zjištěno, že až do jeho fyzikálně před začátkem dalšího období. Ve hře, Watson byl zasažen Jason Blake lokte a byl řez nad jeho okem. Získal čtyři stehy, ale jeho oko bylo téměř oteklé a velmi bolestivé příští ráno; oko byla zkoumána a detekován díra. Pravděpodobně utrpěl zranění při dalším incidentu basketbalové souvisejících, ve kterém se mu dostalo trauma do oka.

Guard Earl Watson je junior na UCLA. Měl školní rekord 16 asistencí, spolu s žádnými obraty a 17 bodů, včetně 5 z 6 z 3-bodové škále, proti Maryland ve druhém kole turnaje NCAA. Watson začala neuvěřitelných 96 přímých hry nebo každý UCLA hru přes jeho tři roky ve škole. Co-kapitán týmu, Watson je 6’1 “, a byl zvýšen v Kansas City. Coming z vysoké školy v roce 1997, on byl druhý hodnocené senior v národě.

Sítnice díra je, jak to vypadá, malou díru v sítnici. Sítnice je kus nervové tkáně, která leží v zadních dvou třetinách oka. To je tkáň, která převádí světlo do elektrický signál, že mozek může interpretovat. Dva úrazů – trhliny a díry – jsou někdy zmatené a jsou často označovány zaměnitelně. Oba zranění jsou nebezpečné, protože sítnice leží naplocho na zadní straně EY; v případě, že je otvor nebo roztržení, tekutina může projít skrz otvor, a způsobí, že sítnice zvednout zadní části oka. To může zvýšit riziko dalšího, mnohem vážnějšímu poškození.

I když cvičíte, měli byste počítat mezi …

I když cvičíte, měli byste počítat mezi …