Downův syndrom, ve věku 1 měsíc až 1 rok – přehled témat

Je-li vaše dítě narodí s Downovým syndromem, budete pravděpodobně mít mnoho otázek a silné emoce. Váš lékař vám může pomoci odpovědět na vaše otázky. A on nebo ona může vás na příslušné zdroje, které vám pomohou spravovat své pocity a plán pro potřeby dlouhodobé péče vašeho dítěte.

Pokud máte obavy o své šance mít další dítě s Downovým syndromem, poraďte se se svým lékařem v tomto okamžiku. Možná budete chtít diskutovat o tom, jak může být tato podmínka diagnostikována během těhotenství.

Růst a vývoj. Děti s Downovým syndromem růst a vyvíjet stejným způsobem jako ostatní děti, ale pomalejším tempem; Váš systém podpory. Je důležité se spojit s ostatními lidmi, kteří chápou a mají podobné zkušenosti. Zjistěte, jak kontaktovat podpůrné skupiny nebo jiné rodiny ve vaší oblasti s dětmi, které mají Downův syndrom, pokud jste tak již neučinili; Jak se vaše rodina je upravit. To je ten správný čas začít diskutovat o dlouhodobé finanční problémy a poručnictví pro vaše dítě; Jaké druhy včasný zásah sledovat. An brzy-intervenční program (pro kojence a děti mladší než 3 roky) monitory a podporuje rozvoj dětí, které mají speciální potřeby; Jaká opatření lze přijmout, aby se zabránilo nachlazení a jiných respiračních infekcí. Úzký nos a dýchací cesty, aby děti s Downovým syndromem náchylnější k drobné blokády z hlenu při respiračních infekcí. Ucpaný nos nutí vaše dítě dýchat ústy. To vede k vysychání sliznic a zvyšuje šance na infekce horních cest dýchacích. Také diskutovat o očkování vašeho dítěte. Pro více informací očkování.