domácího násilí: fyzické násilí, citové zneužívání a další

Každý dostane vztek čas od času. Hněv a argumenty jsou normální součástí zdravé vztahy. Ale hněv, který vede k hrozbám, bít, nebo bolí někdo není normální nebo zdravé. To je forma zneužití. Fyzikální, verbální nebo sexuální zneužívání není v pořádku v každém vztahu. Pokud k němu dojde mezi manželi nebo partnery nebo v datování vztahu, to je nazýváno domácího násilí.

Kromě násilí mezi sexuálními partnery

Domácí násilí se může stát každému, bez ohledu na věk, bez ohledu na to, co rasu nebo náboženství jsou lidé, bez ohledu na to, jaká je jejich úroveň vzdělání nebo kolik peněz dělají. Muži i ženy zkušenosti domácího násilí. Je to obyčejná forma násilného chování a je velkým problémem ve Spojených státech.

Má váš partner

Pokud některý z těchto věcí se děje, musíte se dostat pomoc. Je důležité vědět, že nejste sami. Způsob, jakým váš partner chová není vaše chyba. Neexistuje žádná omluva pro domácího násilí. Pomoc je k dispozici.

Dospívající může dojít k datování zneužívání; Starší lidé mohou být cílem obou domácího týrání a zneužívání staršího.

Rozpaků vám dát snížení; Podívejte se na sebe, nebo jednat způsobem, který vás vyděsit; Kontrolovat, co děláte, kdo jste vidět nebo mluvit, nebo kam jít; Zastavit vás od vidění své přátele nebo členy rodiny; Vezměte si peníze nebo výplaty, aby vás požádat o peníze, nebo odmítnout, aby vám peníze; Učinit všechna rozhodnutí; Řeknu vám, že jste špatný rodič nebo hrozí odnést nebo zranit své děti; Zabrání pracovat nebo chodit do školy; Chovat se jako zneužívání není žádný velký problém, nebo je to vaše chyba, nebo dokonce popírají to dělá; Zničit svůj majetek nebo hrozí zabít své miláčky; Zastrašit ty zbraně, nože nebo jiné zbraně; Strčit vám, facku ti, dusit vás, nebo hit vás; Hrozí spáchat sebevraždu; Hrozí, že tě zabít; Vám zabrání používat antikoncepci nebo chránit se před sexuálně přenosných infekcí (STI) / HIV?