digoxin pro rychlé srdeční frekvence

Generic Nam; Značka Nam; digoxi; Lanoxin

Obvykle přínosy léku jsou mnohem důležitější než případné drobné vedlejších účinků; Nežádoucí účinky se mohou odejít poté, co si vzít lék na chvíli; Pokud nežádoucí účinky tě pořád obtěžovat a vy zajímalo, jestli byste měli mít užívání léku, zavolejte svého lékaře. On nebo ona může být schopen snížit dávku nebo změnit svůj lék. Nenechte se náhle ukončit užívání léku, pokud Vám lékař neřekne.

Digoxin napomáhá zpomalit srdeční frekvenci snížením počtu elektrických impulsů, které procházejí (ale nepocházejí) atrioventrikulární uzel (AV) do spodních srdečních komor (komory).

Digoxin zpomaluje srdeční frekvenci a posiluje srdeční stahy u lidí, kteří mají rychlý srdeční frekvenci.

Digoxin je často není příliš efektivní pro prevenci supraventrikulární tachykardie. 1 beta-blokátory a blokátory kalciového kanálu jsou nejčastěji se snažil jako první.

Všechny léky mají vedlejší účinky. Ale mnoho lidí necítí vedlejší účinky, nebo jsou schopni vypořádat se s nimi. Zeptejte se svého lékárníka o vedlejší účinky každého léku, který pořídíte. Vedlejší účinky jsou rovněž uvedeny v informacích, které se dodává s medicínou.

Zde jsou některé důležité věci přemýšlet o tom,

Zavolejte lékaře nebo další nouzové služby hned, pokud máte

Zavolejte svého lékaře, pokud máte

Předávkování digoxinu (také volal digoxin otrava) se může stát, pokud máte příliš mnoho digoxin v krvi.

Zavolejte svého lékaře ihned, pokud máte příznaky předávkování

Viz Drug odkaz na Úplný seznam nežádoucích účinků. (Drug Odkaz není k dispozici ve všech systémech.)

Informujte svého lékaře, všechny léky, vitamíny a doplňky stravy, které užíváte. Jiné léky mohou změnit množství digoxinu v krvi tak, že máte příliš mnoho digoxin. Příliš mnoho digoxin způsobuje vážné příznaky předávkování, také známý jako digoxinu otravy.

Medicína je jedním z mnoha nástrojů lékař má léčit zdravotní problém. Užívání léku jako lékař navrhne zlepší vaše zdraví a může předejít budoucím problémům. Pokud nechcete mít své léky správně, může být uvedení své zdraví (a možná svůj život), v ohrožení.

Existuje mnoho důvodů, proč lidé mají problémy přičemž jejich lék. Ale ve většině případů, tam je něco, co můžete udělat. Pro návrhy, jak vyřešit běžné problémy, kteří berou léky, jak je předepsáno.

Pokud jste těhotná, prsu -feeding, nebo plánujete otěhotnět, nepoužívají žádné léky, pokud Vám to lékař neřekne. Některé léky mohou poškodit vaše dítě. To zahrnuje předpis a over-the-counter léky, vitamíny, byliny a doplňky. A ujistěte se, že všechny vaše lékaři vědí, že jste těhotná, prsu -feeding, nebo plánujete otěhotnět.

Můžete mít pravidelné krevní testy, aby zkontroloval hladinu digoxinu v krvi. Lékař se ujistěte užíváte bezpečné množství digoxinu. Lékař bude pravděpodobně vám vědět, kdy je potřeba mít testy. Když začnete digoxin, budete nejprve muset mít časté krevní testy ke sledování hladiny léku. Tyto testy lze provádět méně často poté, co jste užíval digoxin na nějakou dobu.

Navazující péče je klíčovou součástí léčby a bezpečnosti. Ujistěte se, že dělat a přejít na všechny události, a zavolejte svého lékaře, pokud máte problémy. Je to také dobrý nápad, znát své výsledky testů a udržovat seznam léků, které užíváte.

Dokončit nový informační léky formulář (PDF) (Co je PDF dokument?), Které vám pomohou pochopit tento lék.

Léky pro srdečních arytmií (2007). Pokyny pro zacházení ze strany Medical Letter, 5 (58): 51-58.

Rakesh K. Pai, MD, FACC – Kardiologie, Electrophysiolog; John M. Miller, MD, FACC – kardiologie, elektrofyziologie

12.03.2014

Potíže s dýcháním; Otok obličeje, rtů, jazyka, nebo hrdla.

Kopřivka.

Ztráta chuti k jídlu; Žaludeční potíže, jako je nevolnost, zvracení nebo průjem; Ztráta zraku; Zmatek; Změna srdečního rytmu (rychlý, pomalý nebo nepravidelný).