dieta trik nebo léčbě?

Praskne můj balónek, když jsem četl falešné reklamy na “zázrak” ztráta hmotnosti léků nebo sledovat obchodní podporou nejnovější high-kalorií, high-tuk s rychlým občerstvením katastrofu.

Musel byste být žijí pod skálou, že neví, že náš národ bojuje s epidemií obezity. Ve prospěch mnoha výrobců potravin a restaurací, vidíme stále více a více zdravé změny na obalech a menu. Ale jsou tu i spousta firem snaží využít lidí s nadváhou, kteří chtějí rychlou opravu.

Všichni bychom rádi, aby mohli zhubnout jednoduše tím, že požití pilulky nebo slathering na smetaně. Ale kdyby to bylo tak snadné, proč by tam být epidemie obezity v první řadě?

Samozřejmě, že to prostě není tak jednoduché. Jediná věc, jednoduchý o hubnutí je matematický: kalorie přijaté v versus spálených kalorií = přibývání na váze, úbytek hmotnosti nebo udržování hmotnosti.

Over-the-counter pilulky, lektvary a “zázrak” léčby jsou přinejlepším přístup Band-Aid na velmi závažný problém. V nejhorším případě je to jenom způsob, jak Vás dělí od své peníze.

Téměř každý časopis má alespoň jednu reklamu pro magické hubnutí lektvar, slibují, které vám pomohou zhubnout, zatímco spíte nebo detoxikovat své tělo a dostat obložení. Reklamy lákají nás s výkonnými reference od prý úspěšných ztroskotanců, dokonce i celebrity.

Omezený-time-only fast-food sendvič s dvojitou slaninou, dvojitým sýrem a dvojitý hamburger – jinak známý jako srdeční záchvat na talíři. Držte se grilované kuřecí sendvič; Low-carb zábaly, které jsou skutečně nízký obsah sacharidů, ale jak asi 450 kalorií a 25 gramů tuku; Kuřecí hrnec koláč, který vypadá jako jedné porci, ale jeho informační štítek je určen pro dvě porce. To se stává problém poté, co jíst celou věc a spolknout 1140 kalorií a 32 gramů tuku – polykat! Číst etikety před zakoupením; Prohlašuje, že můžete léčit své vrásky vyvarováním se potraviny s vysokým glykemickým indexem, jako je například mrkev. Nemohou být vážně! Kdyby to bylo tak jednoduché, že tam žádná taková věc jako Botox party. Nedovolte, aby vás odradit od jedení super výživnější zeleniny jako mrkev; Představa, že nemůžete zhubnout, protože vaše tělo je plná toxinů, a pilulka vyřeší všechny vaše problémy. Tak dlouho, jak vaše ledviny pracují a pít dostatek tekutin, toxické látky nejsou číhá ve vašem těle. I kdyby byly, nemají nic společného s regulaci tělesné hmotnosti; Pilulky na hubnutí, které by měly nastartovat váš metabolismus a umožní vám zhubnout, zatímco spíte. Víš, že je třeba snít, jediný způsob, jak zvýšit váš metabolismus je s výkonem, který zvyšuje vaši svalovou hmotu; Carb řízené vitamíny, jejichž výrobci se snaží profitovat z sacharidů fobií, která sužuje národ. Vitaminové doplňky nemůže nahradit sacharidy. A vaše základní denní multivitamin je vše, co potřebujete pro dobré zdraví.

Ale pamatujte, že peníze, ne etiku, pravidla tuto firmu. Pokud se něco zní příliš dobře, aby to byla pravda, pravděpodobně to je.

Zde jsou některé z výživných nočních můr jsem spatřen v poslední době

zdravé, chutné recepty, od a časopis dobře jíst.

I když cvičíte, měli byste počítat mezi …