diagnostikování syndromu neklidných nohou (RLS): zkoušky a testy

U většiny lidí se syndromem neklidných nohou (RLS), špatným spánkem a denní spavosti jsou nejvíce obtěžujících příznaků. Mnozí lidé nespojují jejich spánku problém s podivnými pocity, ve svých nohách. Pokud se s těmito pocity, určitě se o tom zmínit do vašeho poskytovatele zdravotní péče. To poskytuje velmi důležitou vodítko k tomu, co je příčinou vám špatně spí; Poruchy spánku mají mnoho různých příčin. Váš poskytovatel zdravotní péče vám může žádat o detailní otázky, včetně současných i minulých zdravotních problémů, rodinné zdravotními problémy, léky, historie práce, historii cestování, osobních návyků a životního stylu. Váš poskytovatel zdravotní péče bude hledat příznaků základní příčinu pro váš spánek problém.

Pokud máte syndrom neklidných nohou (RLS), mohou se vaše každodenní návyky, aby se rozdíl do svého stavu; Obnova vaše dieta, cvičení a léky je jen začátek toho, co můžete udělat pro zlepšení své RLS. Dalo by se dokonce najít nějakou pomoc při nečekaných místech.

Nicméně, některé testy mohou pomoci identifikovat základní onemocnění či stavů, jako je anémie a poruch metabolismu (diabetes nebo onemocnění ledvin, například), které mohou být spojeny s RLS

Polysomnografie (testovací režim spánku) může být nezbytné pro diagnostiku poruch spánku a zjistit, zda máte periodických pohybů končetin. To je důležité zejména u lidí, kteří mají i nadále významné poruchy spánku přes úlevu od příznaků RLS s léčbou.

 od

ZDROJE: Syndrom neklidných nohou vybírat. Národní institut neurologických nepořádků a mrtvice: “Syndrom neklidných nohou soupis.”